مهم ترین مانع در فسخ قرارداد بختیار رحمانی | روزنامه خبرورزشی
-
-
0
بختیار به خاطر خسارت چند صد میلیونی تکذیب کرد
مهم ترین مانع در فسخ قرارداد بختیار رحمانی
استقلال و بختیار رحمانی‌؛ رابطه این دو را می‌توان به یک مسابقه شطرنج تشبیه کرد، مسابقه‌ دو شطرنج‌باز که پشت یک میز نشسته‌اند و منتظر حرکت رقیب خود هستند و سعی می‌کنند مهره‌هایشان را با احتیاط برداشته و جوری بردارند تا در ادامه کیش و مات نشوند.

به گزارش خبرورزشی، استقلال و بختیار رحمانی نه دل خوشی از هم دارند و نه مایل به ادامه همکاری با یکدیگر هستند اما هر کدام به نوعی سعی می‌کنند در قبال دیگری سکوت اختیار کنند تا گام اول را رقیب بردارد.

منصوریان در افکار تاکتیکی‌‌اش بختیار رحمانی را کنار گذاشته و علاقه‌ای به حفظ او ندارد. کنار گذاشتن او می‌تواند مانور قدرت او را در استقلال بیشتر کند. آقای سرمربی می‌تواند ادعا کند بازیکنی که به تعویض و پست بازی‌‌اش اعتراض کرده بود را کنار گذاشته است و قطعاً این اتفاق می‌تواند برای دیگران درس عبرتی باشد تا دیگر جرأت اعتراض کردن نداشته باشند!

در سوی مقابل، بختیار رحمانی نیز از منصوریان و استقلال دل خوشی ندارد. او بابت تمام اتفاقاتی که در نیم‌فصل اول لیگ برتر برایش افتاد، ناراحت است. او هنوز نتوانسته قرار گرفتن نامش در فهرست مازاد و حرف و حدیث‌های مطرح شده را هضم کند! بختیار توقع این را نداشت که بازیکن مازاد لقب بگیرد، هرچند این خبر تکذیب شد اما باورکردنش سخت بود چراکه همه به خوبی می‌دانند دو موضوع باعث شده این خبر فعلاً سکرت باشد؛ اول اینکه استقلال می‌خواهد ‌شأن رحمانی را حفظ کند و از سوی دیگر اعلام رسمی، برای استقلال غرامت زیادی به همراه دارد!

در بند قرارداد بختیار رحمانی و استقلال نوشته شده؛ در صورتی که هرکدام از طرفین به همکاری در نیم‌فصل پایان دهند، مجبور به پرداخت غرامت هستند و این پول مانعی بزرگ برای پایان همکاری است. بختیار و باشگاه استقلال نمی‌خواهند این پول را به دیگری بدهند و به همین علت همچون شطرنج‌باز‌های حرفه‌ای منتظر حرکت دیگری هستند تا مهره‌شان را حرکت دهند.

بعد از اینکه خبر درخواست رضایتنامه بختیار رحمانی از باشگاه استقلال پخش شد، خیلی سریع بازیکن جنوبی آبی‌پوشان واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد. او درست به خاطر بند قرارداد 700 میلیون تومانی دست به این تکذیب زد تا مجبور نشود چندصد میلیون تومان خسارت بدهد.

حالا باید به انتظار نشست و دید این بازی تا کی ادامه خواهد داشت و در نهایت یکی از طرفین از علاقه قلبی‌‌اش پرده‌برداری می‌کند یا نه...

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

 آقای حاشیه که با حاشیه فراوان استقلالی شد و در جمع آبی‌ها نیز حاشیه دست از سرش برنداشت! متولد ۱۳۷۰ که در ۲۳ سالگی به عنوان کاپیتان و البته پدر دو فرزند، جام قهرمانی لیگ برتر را با فولاد بالای سر برد، با شماره ۷ استقلال یک ناکام مطلق شد و در فولاد هم نتوانست این خاطرات تلخ را پاک کند...

-

متولد ۱۳۵۰ در تهران بازیکن سابق استقلال و تیم ملی که جام جهانی و بازی در اروپا را تجربه کرد. منصوریان سال ۱۳۸۷ فوتبال را کنار گذاشت و وارد عرصه مربیگری شد و پس از تیم‌های ملی امید و بزرگسالان و باشگاه‌های پاس و نفت، تابستان ۱۳۹۵ نفر اول کادر فنی استقلال شد.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017