دعوایی که به سود قطری ها تمام شد | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو


موضوعات:
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ در ساعت 17:12
کد مطلب: 106477

دعوایی که به سود قطری ها تمام شد
0
comment0
sharing

اختلاف کارلوس کی‌روش و برانکو از اردوی پیش از فصل تیم ملی شروع شد. برانکو معترض بود که چرا بازیکنانش باید در دوره آماده‌سازی، راهی اردوی تیم ملی شوند و کی‌روش هم تصمیم گرفت اردوی ارمنستان و اتریش را لغو کند.

به گزارش خبرورزشی، از آن روز بود که دعوای دو طرف بالا گرفت. کارلوس اعتقاد داشت برانکو باید از تیم ملی و مردم ایران عذرخواهی کند اما سرمربی پرسپولیس چنین کاری نکرد. پیش از اردوی اخیر تیم ملی در دبی هم انتقادهای برانکو باعث شد بار دیگر بحث بالا بگیرد و اوضاع به‌هم بریزد.

خیلی‌ها این روزها به برانکو و کی‌روش ایراد می‌گیرند که نباید با اختلاف خود به فوتبال ایران ضربه بزنند. یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال هم دیروز حرف‌هایی زد که در نوع خود جالب بود. او گفت: «خبر داریم که نفر اول، قطری‌ها از این اتفاق‌ها خوشحال شده‌اند. آنها حاضر بودند پول هزینه کنند تا این اختلاف‌ها در فوتبال ایران به وجود بیاید و تیم ملی ضربه بخورد ولی بدون اینکه هزینه‌ای کنند، شاهد این اختلافات در فوتبال ما هستند. نفر اول آنها هستند که از این اختلاف سود می‌برند.» در حال حاضر بعضی از کشورهای عربی علیه ایران همدستی می‌کنند. رسانه‌های عربستانی به شکل عجیبی خبرهایی درباره فوتبال ایران منتشر می‌کنند که کذب است. یکی از روزنامه‌های این کشور دیروز نوشت کی‌روش از تیم ملی فرار کرده است. اماراتی‌ها هم انگار به خوبی می‌دانستند لغو بازی با مراکش می‌تواند چه جنجالی در فوتبال ایران راه بیندازد. آنها تا یک روز مانده به سفر تیم ملی به دبی، مدام حرف‌شان را عوض می‌کردند. تازه 24 ساعت قبل از سفر تیم ملی بود که آنها اعلام کردند اجازه نمی‌دهند بازی در شهر ابوظبی برگزار شود. لغو این بازی باعث شد دعوای بزرگی بین کی‌روش و برانکو به راه بیفتد. در واقع آنها با این اختلاف آب به آسیاب دشمن ریخته‌اند...
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017