ذوق‌زدگی بازيكنان شفيلدونزدی از صحبت با رونالدو | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو


سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ در ساعت 18:09
کد مطلب: 106482

ذوق‌زدگی بازيكنان شفيلدونزدی از صحبت با رونالدو
0
comment0
sharing

دوست دوران کودکی رونالدو خاطره زمانی که بازیکنان شفیلدونزدی او را ملاقات کرده‌اند را تعریف می‌کند.

به گزارش روزنامه خبرورزشی، ژوزه سمدو، دوست دوران كودكي كريستيانو رونالدو كه تمام تعطيلات تابستاني را كنار كريس سپري كرده بود حالا از يكي از اتفاق‌هاي بامزه‌اي كه در ماه نوامبر رخ داده بود پرده برداشته است. او كه در تيم شفيلدونزدي بازي مي‌كند و يكي از دوستان صميمي و نزديك كريستيانو رونالدو است، در گفت‌وگو با ديلي‌ميل، خاطره‌اي مرتبط با كريستيانو رونالدو و چالشي كه دو تا از دوستانش، باري بانان و استيون فلچر پيش‌رويش قرار دادند را بر زبان آورد.

 

طبق گفته او، اين داستان در اواخر ماه نوامبر رخ داد‌؛ هنگامي كه شفيلدونزدي بعد از كسب يك برد در چمپيون‌شيپ به آمستردام سفر كرده بود. بازيكنان تيم در يك مهماني شبانه حضور يافته بودند و بانان و فلچر، سمدو را به چالش كشيدند و از او خواستند كه در يك تماس تلفني با كريستيانو رونالدو، ثابت كند كه چقدر با ستاره پرتغالي رئال‌مادريد صميمي است.

 

سمدو با يادآوري اين خاطره گفت: «آنها فكر مي‌كردند كه من اين كار را نمي‌كنم. ولي به كريس زنگ زدم و گوشي را به آنها دادم. آنها باورشان نمي‌شد كه با كريستيانو رونالدو صحبت مي‌كنند. همه‌شان قهرماني تيم ملي پرتغال در يورو را به كريس تبريك گفتند و كريس هم ابراز اميدواري كرد تا ما بتوانيم با تيم‌مان به رقابت‌هاي ليگ برتر صعود كنيم.»

 

او در ادامه يادآوري كرد كه از روزهاي كودكي و وقتي كه در تيم پايه‌اي اسپورتينگ ليسبون توپ مي‌زد و با كريس همبازي بود، او را مي‌شناسد و با او و خانواده‌‌اش رفت و آمد دارد. در عين حال او به اين نكته اشاره كرد كه كريس به او قول داده تا هر زماني كه بتواند به هيلزبورو سفر كند تا با جو اين ورزشگاه انگليسي آشنا شود: «اميدوارم كريس بتواند بيايد‌؛ اين را به خاطر هواداران مي‌گويم تا بتوانند كريس را در ورزشگاهمان ببيند.»
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017