برانكو و پرسپوليس بايد فحاشی به كی‌روش را محكوم كنند | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب یادداشت


چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ در ساعت 10:04
کد مطلب: 106514

برانكو و پرسپوليس بايد فحاشی به كی‌روش را محكوم كنند
0
comment0
sharing

متأسفانه مدت‌هاست پدیده زشت فحاشی، اهانت و تندخویی در فضای مجازی كشورمان رواج پیدا كرده و بزرگ و كوچك هم نمی‌شناسد. بی‌در و پیكر بودن فضای مجازی باعث شده برخی نوجوانان و جوانان بی‌توجه به ارزش‌های اخلاقی، عادت ناپسندی پیدا كرده و از این فضا برای كوبیدن افراد مشهور استفاده كنند.

 

این افراد با زیر پا گذاشتن ادب و نزاكت، اصول اخلاقی را زیر پا گذاشته و به هركسکه بتوانند، اهانت می‌كنند. نمی‌دانیم درد دل‌هایکارلوسکی‌روش را با خبرورزشی خواندید یا نه اما وقتی حرف‌های ناگفته سرمربی تیم ملی را شنیدیم، به شدت متأثر شدیم.

جرمکارلوسکی‌روش چه بودکه باید به همسر مرحوم و اعضای خانواده‌اش در فضای مجازی توهین شود؟ هر چه نباشد، او سرمربی تیم ملی ایران است و نامکشورمان را یدك می‌كشد.

نگارنده پس از بازی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2014 در بیروت و به رغم شكست تیم ملی، با خبرنگار لبنانی به دلیل توهین مستقیم به سرمربی ایران (تأكید می‌كنم سرمربی تیم ملی ایران) درگیری لفظی پیداکرده وکنفرانس مطبوعاتی را به نشانه اعتراض تركکردم.

امروز فحاشی بهکارلوسکی‌روش آن هم توسط گروهی نوجوان یا جوان احساساتی و ظاهراً پرسپولیسی (!) تخریب و حرمت‌شكنی سرمربی تیم ملی ایران است. بهکدام گناه؟کی‌روش همانکسی استکه ما را به جام جهانی 2014 برزیل رساند و در این دوره هم تیمش تاكنون بدون گل خورده صدرنشین است. آیا رواست عده‌ای نوجوان و جوان بی‌نزاكت صفحه شخصی سرمربی تیم ملی را جولانگاه خود قرار داده و با ادبیاتی سخیف بهکارلوسکی‌روش حملهکنند؟

امیدوار بودیم بزرگان پرسپولیس و دست‌اندركارانکنونی این باشگاه به ویژه شخص برانكو ایوانكوویچ پیش‌قدم شده و ضمن محكومکردن این حركت زشت، از همه طرفداران این تیم بخواهند دست از چنینکارهایی بردارند.

بدیهی است سكوت برابر توهین و فحاشی بهکارلوسکی‌روش می‌تواند آن هوادار احساسی وکم‌سن و سال را جری‌ترکند و باعث ترویج چنین اقدام زشت و ناپسندی شود.

امید می‌رود هرچه زودتر دست‌اندركاران باشگاه پرسپولیس حمایت خود ازکی‌روش دل‌شكسته را اعلامکرده و از هواداران احساسی خود بخواهند دست از اینکار بردارند.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017