چه کسی خبر استعفا سرمربی تیم ملی را رسانه‌ای کرد؟ | روزنامه خبرورزشی
-
0
حمله هواداران کی‌روش به برانکو
چه کسی خبر استعفا سرمربی تیم ملی را رسانه‌ای کرد؟
3ماه قبل وقتی اردوی اروپایی تیم ملی لغو شد فدراسیون به کی‌روش قول داد چند ماه بعد جبران می‌کند و نتیجه‌اش شد همین اردوی 5 روزه در دبی که کلی حاشیه ایجاد کرد و باعث درگیری شدید کی‌روش و برانکو شد.

به گزارش خبرورزشی، در واقع چون اردوی 3 ماه قبل لغو شده بود کی‌روش حق داشت این اردوی 5 روزه را برگزار کند هر چند که بازی با مراکش لغو شد و... از طرفی برانکو هم حق داشت اعتراض کند می‌دانید چرا؟ چون طبق برنامه‌ای که او در دست دارد در دی ماه اصلاً تعطیلی لیگ و اردوی تیم ملی ذکر نشده است! در واقع حرف کلی برانکو درست است ولی کی‌روش هم استدلال خاص خود را دارد و حرف‌های او را هم باید شنید.

نکته مهم دیگر در این ماجرا به بعد از استعفای کی‌روش برمی‌گردد که البته کاملاً پیش‌بینی می‌شد فدراسیون با آن مخالفت کند اما بعد از این استعفا جو به سود کی‌روش شد و بسیاری از هواداران او در فضای مجازی به برانکو حمله کردند و حرف‌های تندی زدند همان‌طور که روزهای اول هواداران پرسپولیس و تیم ملی به کی‌روش حمله کرده بودند. روزی که کی‌روش استعفا داد هیچ کس قضیه را جدی نگرفت اما گفته می‌شود یکی از مسئولان فدراسیون که مخالف سرسخت کی‌روش است این خبر را رسانه‌ای کرد و بعد هم تاج مجبور شد به دبی برود و 4، 5 ساعت با سرمربی پرتغالی تیم ملی صحبت کند بقیه ماجرا را هم که حتماً می‌دانید، تاج مصاحبه کرد و به حمایت از کی‌روش پرداخت تا سومین استعفای کارلوس در یکی، دو سال گذشته هم منتفی شود. البته نزدیکان سرمربی تیم ملی می‌گویند او خودش هم دوست نداشت و ندارد برود به خصوص حالا که تیم ملی در آستانه حضور در جام جهانی 2018 است.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۹۵۴ در چاکوتس کرواسی. مردی که به خاطر تحصیلات عالیه‌اش در فوتبال به لقب پروفسور مفتخر شده و بلاژویچ او را که برخلاف خودش درونگرا و اهل سازش بود، به عنوان مغز متفکر به تیم ملی کرواسی و ایران برد. پروفسور از سال ۲۰۰۱ در قامت سرمربی در عرصه ملی و باشگاهی در خاور دور و میانه به تمام افتخارات ممکن رسیده و البته همیشه پشت خریدهایش حرف و حدیث بسیار است!

-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.

-

متولد ۱۳۳۲ شمسی در موزامبیک. منتقدانش در ایران از زادگاه او برای تحقیرش استفاده می‌کنند اما در مقابل صدها ساعت مصاحبه آن‌ها، ۲ خط از هر صفحه کتاب خاطرات سرآلکس فرگوسن کافی است که کی‌روش را بهترین جانشین برای خود می‌داند. مردی که فوتبال ورشکسته ایران را دوباره به قدرت اول قاره تبدیل کرد و محبوب‌ترین مربی تمام تاریخ ایران شد.

-

متولد ۱۳۳۸ اصفهان. خیلی‌ها او را با رضا تاج که در دهه ۶۰ کاپیتان تیم منتخب اصفهان و باشگاه‌های این شهر بود اشتباه می‌گیرند ولی مهدی تاج هم قبل از انقلاب فوتبالیستی سطح بالا بود که پس از پیروزی انقلاب حضور در جبهه‌ها و عرصه مسئولیت را به فوتبال ترجیح داد. او از معمارات فوتبال حرفه‌ای است و همیشه متهم به جانبداری پشت پرده از تیم‌های اصفهانی.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017