لطفا کی‎روش را رها کنید! | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب یادداشت
آرشیو
پربحث ترین


چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ در ساعت 12:13
کد مطلب: 106525

لطفا کی‎روش را رها کنید!
0
comment1
sharing

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان به ایران برگشته است.

به گزارش خبرورزشی، کارلوس کی‎روش که همچنان به خاطر اتفاقات اردوی امارات شاکی است و این موضوع را می توان از رفتارهایش به سادگی متوجه شد، شب گذشته به ایران برگشت. 

او بی برو، برگشت بهترین مربی حاضر در فوتبال ایران است که تیم ملی کشورمان را همراهی می کند و در این راه، موفقیت بزرگی را نصیب تیم ملی کرده زیرا توانسته ایران را در آسیا در رتبه اول حفظ کند و ارتقای ماه به ماه در رنکینگ فیفا داشته باشد. 

او با وجود کمبود شدید بازیکنان موثر در فوتبال ایران و از بین رفتن کارخانه های بازیکن سازی، تلاش کرد تا به بهترین نفرات بلیت حضور در کمپ را بدهد و یک تیم ملی جذاب و بی حاشیه ساخت که نه تنها آسیایی ها بلکه تمام تیم های مطرح جهان هم حالا نام «تیم ملی ایران» را با احترام بیشتری روی زبان می آورند.

با این حال، کی‎روش توسط منتقدانش حسابی چلانده شده و برای همین است که سه بار تا کنون تصمیم به استعفا گرفته تا یکبار برای همیشه، کار را تمام کند. او قرارداد بسیار سنگینی به لحاظ مالی دارد که البته حضورش در ایران منشاء موفقیت های بی نظیر از جمله صعود به جام جهانی و شاد شدن دل یک ملت شد. 

سرمربی تیم ملی کشورمان بامداد امروز (چهارشنبه) بدون سر و صدای رسانه ای به تهران رسید و حالا قرار است جلساتی با مسئولان فدراسیون فوتبال داشته باشد تا شرایط پس از رد استعفایش را بررسی کند.

حالا که کی‎روش برگشته، بهتر است به جای کش دادن دعواهای بی فایده، فکری به حال بهبود شرایط کرد. کی‎روش می خواهد با اهالی فوتبال در ایران رابطه بهتری داشته باشد و این را بارها اذعان کرده ولی هیچ کس سمت سرمربی تیم ملی نمی رود و در نهایت نتیجه تمام این اتفاقات، همان درگیری های رسانه ای می شود که قطری ها، سعودی ها و اماراتی ها را شاد می کند. 

میلیون ها دلار در کشورهای حوزه خلیج همیشه فارس خرج شد تا تیم ملی ایران را شکست دهند اما هرگز نتوانستند به خواسته شان برسند ولی یک دعوای بی حاصل، تمام رشته ها را پنبه کرد و باعث شد تیم ملی «دشمن شاد» شود. 

کاش همین امروز اهالی فوتبال دست به دست هم بدهند و حداقل در همین مدت باقی مانده تا پایان دور برگشت مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه، انتقاد از کی‎روش را به حداقل برسانند. انتقاداتی که در نهایت منجر به عذرخواهی از سرمربی تیم ملی خواهد شد. 

کل مطلب این است که، این بار فقط برای همین چند ماه باقی مانده کی‎روش را رها کنید! 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
کفتر چاهی
پنج شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹:۵۱
من فکر کنم اگه یه روز خدایی ناکرده خدایی ناکرده قرار بر رفتن کیروش از ایران بشه اول از همه و قبل از هر کاری باید یه تیم مجرب احیا پزشکی بفرستند سر کوچه خبرورزشی ، در ضمن به اولی رنکینگ فیفا بودن آب نبات چوبی هم نمیدن
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017