پشت‌پرده رفتار عجیب مسلمان در فضای مجازی | روزنامه خبرورزشی
-
0
پشت‌پرده رفتار عجیب مسلمان در فضای مجازی
شایعه شد مسلمان در اعتراض خاموش به پیراهن شماره هفت سروش، تمامی عکس‌های خود با پیراهن پرسپولیس را پاک کرده اما نزدیکانش می‌گویند او از فحاشی برخی هواداران دلخور است!

به گزارش خبرورزشی، از عصر دوشنبه، زمزمه‌هایی به گوش رسید مبنی بر این که محسن مسلمان از واگذاری پیراهن شماره هفت سرخ به سروش رفیعی شاکی است. دیشب وقتی محسن مسلمان قبل از خواب، در حرکتی غیرمنتظره تمامی عکس‌های خود با پیراهن پرسپولیس را از صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام پاک کرد، ابتدا شایعه شد احتمالا برانکو در تمرین پشت درهای بسته، سروش را در نقش بازیساز به بازی گرفته که محسن شاکی شده و غیر از عکس‌های لباس شخصی خود با طارمی و چند عکس متفرقه دیگر، تمامی تصاویرش با پیراهن پرسپولیس را پاک کرده اما ساعتی بعد دلیل اصلی ناراحتی مسلمان فاش شد.

 البته از ابتدا هم این دلیل فنی، غیرمنطقی به نظر می‌رسید چون مسلمان آن قدر حرفه‌ای هست که به تصمیم فنی برانکو اعتراض نکند و برانکو هم دلیلی ندارد پلی‌میکر موفق پرسپولیس را کنار بگذارد و از یک مهاجم مکمل و وینگر تخصصی در نقش بازیساز بازی بگیرد. در حالی که محسن تلفن همراه خود را خاموش کرده بود تا حرفی نزند و دلخوری‌اش را علنی نکند، خبر رسید محسن از واگذاری پیراهن شماره هفت پرسپولیس به سروش شاکی است. مسلمان در آغاز فصل شماره هفت پرسپولیس را می‌خواست که به او گفتند این پیراهن به احترام پروین بایگانی شده و او هم 77 پوشید اما حالا چون رفیعی شرط گذاشته بود هفت بپوشد، این پیراهن را به او دادند.

رفیعی قرار است در پرسپولیس یا وینگر باشد یا مکمل طارمی و دلخوری مسلمان به خاطر مسائل فنی نیست و شماره هفت سروش و رفتار دوگانه مدیران پرسپولیس که این شماره را به او ندادند و به رفیعی دادند، باعث ناراحتی‌اش شده است. اما  این شایعه هم تکذیب شد و یکی از نزدیکان مسلمان به خبرورزشی گفت:«من همین حالا با او صحبت کردم و محسن گفت از برخی هواداران پرسپولیس ناراحت است که به صفحه او در اینستاگرام هجوم برده و به او پیام داده‌اند با آمدن سروش، نیمکت‌نشین می‌شوی.» جالب اینجاست که دیروز رحمتی و بختیار پرسپولیسی شدن سروش را تبریک گفتند اما در پرسپولیس غیر‌ از بیرانوند و دو بازیکن دیگر، کسی به رفیعی خوش‌آمد نگفت تا شائبه دلخوری سرخپوشان از جذب سروش ایجاد شود.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۹۵۴ در چاکوتس کرواسی. مردی که به خاطر تحصیلات عالیه‌اش در فوتبال به لقب پروفسور مفتخر شده و بلاژویچ او را که برخلاف خودش درونگرا و اهل سازش بود، به عنوان مغز متفکر به تیم ملی کرواسی و ایران برد. پروفسور از سال ۲۰۰۱ در قامت سرمربی در عرصه ملی و باشگاهی در خاور دور و میانه به تمام افتخارات ممکن رسیده و البته همیشه پشت خریدهایش حرف و حدیث بسیار است!

-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.

-

متولد ۱۳۶۹ در شیراز. هافبک خلاق و خوش‌فکری که در عصر کمبود بازیساز در فوتبال ایران خوش درخشید اما در اوج به خاطر پرونده کارت‌های معافبت جعلی از حضور از حضور در تیم ملی محروم شد. رفیعی در لیگ مثل ستاره درخشید تا جایی که در پایان خدمتش (زمستان ۹۵-نیم فصل لیگ شانزدهم) تمام تیم‌های ایران حاضربودند به خاطر او حسابی سر کیسه را شل کنند!

-

متولد ۱۳۶۹ در تهران. هافبک - مهاجمی شانزده سال و چند ماه بیشتر نداشت که در آزادی با پیراهن ذوب‌آهن دروازه پرسپولیس را گشود. زمانی گفته بود اگر بمیرد به پرسپولیس نمی‌رود ولی تقدیر چنین شد که او عکس‌های اینستاگرامش را پاک کند! مسلمان در حاشیه‌ها چنان غرق شد که به پایان فوتبالش در ۲۳ سالگی رسید اما... حالا او الگوی برگشتن از ته خط و تولد دوباره است.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017