پشت‌پرده رفتار عجیب مسلمان در فضای مجازی | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ در ساعت 15:20
کد مطلب: 106557

پشت‌پرده رفتار عجیب مسلمان در فضای مجازی
0
comment0
sharing

شایعه شد مسلمان در اعتراض خاموش به پیراهن شماره هفت سروش، تمامی عکس‌های خود با پیراهن پرسپولیس را پاک کرده اما نزدیکانش می‌گویند او از فحاشی برخی هواداران دلخور است!

به گزارش خبرورزشی، از عصر دوشنبه، زمزمه‌هایی به گوش رسید مبنی بر این که محسن مسلمان از واگذاری پیراهن شماره هفت سرخ به سروش رفیعی شاکی است. دیشب وقتی محسن مسلمان قبل از خواب، در حرکتی غیرمنتظره تمامی عکس‌های خود با پیراهن پرسپولیس را از صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام پاک کرد، ابتدا شایعه شد احتمالا برانکو در تمرین پشت درهای بسته، سروش را در نقش بازیساز به بازی گرفته که محسن شاکی شده و غیر از عکس‌های لباس شخصی خود با طارمی و چند عکس متفرقه دیگر، تمامی تصاویرش با پیراهن پرسپولیس را پاک کرده اما ساعتی بعد دلیل اصلی ناراحتی مسلمان فاش شد.

 البته از ابتدا هم این دلیل فنی، غیرمنطقی به نظر می‌رسید چون مسلمان آن قدر حرفه‌ای هست که به تصمیم فنی برانکو اعتراض نکند و برانکو هم دلیلی ندارد پلی‌میکر موفق پرسپولیس را کنار بگذارد و از یک مهاجم مکمل و وینگر تخصصی در نقش بازیساز بازی بگیرد. در حالی که محسن تلفن همراه خود را خاموش کرده بود تا حرفی نزند و دلخوری‌اش را علنی نکند، خبر رسید محسن از واگذاری پیراهن شماره هفت پرسپولیس به سروش شاکی است. مسلمان در آغاز فصل شماره هفت پرسپولیس را می‌خواست که به او گفتند این پیراهن به احترام پروین بایگانی شده و او هم 77 پوشید اما حالا چون رفیعی شرط گذاشته بود هفت بپوشد، این پیراهن را به او دادند.

رفیعی قرار است در پرسپولیس یا وینگر باشد یا مکمل طارمی و دلخوری مسلمان به خاطر مسائل فنی نیست و شماره هفت سروش و رفتار دوگانه مدیران پرسپولیس که این شماره را به او ندادند و به رفیعی دادند، باعث ناراحتی‌اش شده است. اما  این شایعه هم تکذیب شد و یکی از نزدیکان مسلمان به خبرورزشی گفت:«من همین حالا با او صحبت کردم و محسن گفت از برخی هواداران پرسپولیس ناراحت است که به صفحه او در اینستاگرام هجوم برده و به او پیام داده‌اند با آمدن سروش، نیمکت‌نشین می‌شوی.» جالب اینجاست که دیروز رحمتی و بختیار پرسپولیسی شدن سروش را تبریک گفتند اما در پرسپولیس غیر‌ از بیرانوند و دو بازیکن دیگر، کسی به رفیعی خوش‌آمد نگفت تا شائبه دلخوری سرخپوشان از جذب سروش ایجاد شود.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017