استفاده از عمق برای گلزنی به سايپا | روزنامه خبرورزشی
-
0
استفاده از عمق برای گلزنی به سايپا
برانكو ایوانكوویچ، سرمربی پرسپولیس، این شانس را داشت كه دیدار ماشین‌سازی مقابل سایپا را به فاصله اندكی از دیدار تیمش پس از اتمام تعطیلات مقابل نارنجی‌ها آنالیز كند.

به گزارش روزنامه خبرورزشی این موضوع، فرصت خوبی به برانكو داد تا او شرایط تمرینی پرسپولیس را بر اساس نقاط ضعف تیم سایپا بچیند. سرخپوشان به دستور برانكو، تاكتیك خود را تغییر خواهند داد تا به جای اینكه از ارسال مستقیم به عنوان اولین و مهم‌ترین تاكتیك برای بازگشت به لیگ استفاده كنند، به فكر باز كردن عمق دفاع حریف باشند. سایپا مقابل ماشین‌سازی سه گل دریافت كرد كه هر سه گل وقتی رقم خورد كه عمق دفاع این تیم آسیب‌پذیر نشان داد. البته ماشین‌سازان یك هافبك آماده به نام پیام صادقیان هم داشتند كه دو پاس گل داد و یك گل زد. پرسپولیسی‌ها قرار است برای بازی با سایپا، از همان سیستمی كه كاظمی به كار برده بود، یعنی بازی با پاس‌های كوتاه و پشت محوطه جریمه سایپا، استفاده كنند. سرخپوشان در آخرین دیدار خود در لیگ برتر نیز 3 گل وارد دروازه سیاه‌جامگان كردند و حالا در بازگشت به لیگ برتر، همه در انتظار درخشش دوباره خط حمله و هافبك پرسپولیس هستند. 

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۹۵۴ در چاکوتس کرواسی. مردی که به خاطر تحصیلات عالیه‌اش در فوتبال به لقب پروفسور مفتخر شده و بلاژویچ او را که برخلاف خودش درونگرا و اهل سازش بود، به عنوان مغز متفکر به تیم ملی کرواسی و ایران برد. پروفسور از سال ۲۰۰۱ در قامت سرمربی در عرصه ملی و باشگاهی در خاور دور و میانه به تمام افتخارات ممکن رسیده و البته همیشه پشت خریدهایش حرف و حدیث بسیار است!

-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017