بيرانوند از جايش تكان نمی‌خورد | روزنامه خبرورزشی
-
-
0
بيرانوند از جايش تكان نمی‌خورد
علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس در بازی با سایپا خواهد بود.

به گزارش روزنامه خبرورزشی  پس از بازگشت پرسپولیسیهای ملیپوش از اردوی امارات، موضوع كم‌كاری برخی بازیكنان بر سر زبان‌ها افتاد و شكست مقابل پاراگ در دیدار دوستانه، به این موضوع دامن زد كه برخی میخواهند با كم‌كاری خود، صدای اعتراض‌شان را به گوش برانكو برسانند. یكی از این بازیكنان علیرضا بیرانوند بود كه گفته میشود دچار كم‌كاری شده است. البته بیرانوند در چند مصاحبه، فوری گفت چنین كاری نكرده و اهل كم‌كاری نیست. همین شرایط، شایعه كنار گذاشته شدن بیرانوند را در پی داشت و گفته میشد برانكو میخواهد به هموطن خود یعنی بوژیدار رادوشوویچ اعتماد كند و از این بازیكن مقابل سایپا، بازی بگیرد اما شرایط تمرینی این تیم نشان میدهد خبری از اعتماد به رادو نیست و همچنان بیرانوند درون دروازه سرخ‌ها به میدان میرود. حداقل تا عصر دیروز كه این‌طور بود!

گل‌های عجیبی كه بیرانوند در نیمه اول دیدار تداركاتی تیمش مقابل پاراگ دریافت كرد، ریشه اصلی همه این موضوعات بود. 

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۹۵۴ در چاکوتس کرواسی. مردی که به خاطر تحصیلات عالیه‌اش در فوتبال به لقب پروفسور مفتخر شده و بلاژویچ او را که برخلاف خودش درونگرا و اهل سازش بود، به عنوان مغز متفکر به تیم ملی کرواسی و ایران برد. پروفسور از سال ۲۰۰۱ در قامت سرمربی در عرصه ملی و باشگاهی در خاور دور و میانه به تمام افتخارات ممکن رسیده و البته همیشه پشت خریدهایش حرف و حدیث بسیار است!

-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.

-

متولد ۱۳۷۱ در خرم‌آباد. سنگربانی که پاییز ۱۳۹۵ با کلین‌شیت در ۱۰ بازی متوالی ملی (مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸) و باشگاهی (با پرسپولیس در لیگ شانزدهم حرفه‌ای) به اوج حرفه‌اش رسیده و همزمان در حاشیه‌ها نیز حضور بسیار پررنگی دارد!


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017