رحمتی: بگذار موفقيت هياهو را برپا كند | روزنامه خبرورزشی
-
0
رحمتی: بگذار موفقيت هياهو را برپا كند
مهدی رحمتی دوران جدیدی را در استقلال پشت سر می گذارد.

به گزارش خبرورزشی، در ابتدای فصل شاید رحمتی تصورش را هم نمی کرد مدتی بعد برای قرار گرفتن درون دروازه استقلال رقیبی جدی پیدا کند.

رحمتی این روزها رفتار خوبی در تمرین استقلال از خود نشان می دهد اما همه به خوبی می دانند مهم ترین دغدغه اش بی تردید پس گرفتن موقعیت گلر شماره یک است.

رحمتی در آستانه دیدار مقابل نفت با انتشار تصویری از حضورش در تمرین استقلال نوشته است: در سكوت سخت كار كن، بگذار موفقيت هياهو را برپا كند ... يا حق. 

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

متولد ۱۳۷۱ در شیراز. دروازه‌بان دوم استقلال که برای خدمت سربازی به ملوان رفت و تابستان ۹۵ برگشت تا در غیاب سیدمهدی رحمتی محروم، از دروازه استقلال در شروع لیگ شانزدهم دفاع کند.او لیگ هفدهم هم ماندنی شد تا ...

-

کاپیتان اول استقلال که با شناسنامه متولد ۱۳۵۹ تابستان ۹۵ عادت‌شکنی کرد و به جای یک سال، قراردادی ۳ ساله با آبی‌ها بست. گران‌ترین بازیکن و باثبات‌ترین گلر ایران در لیگ شانزدهم بر خلاف یک دهه پیشین از فرم ایده‌آل فاصله گرفت.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017