-
-
0
استقلال «ستاره بزرگ» می‌خواهد
میگویند یك تیم نباید به یك بازیكن وابسته باشد اما همین حالا در اوج فوتبال اروپا تیمی به بزرگی بارسلونا همه‌جوره به مسی وابسته است و حتی سرمربیاش لوئیز انریكه هم نمیتواند این مسئله را كتمان كند.

به گزارش روزنامه رخبرورزشی در همین هفته آخر لالیگا، مسی روی یك ضربه كاشته دیدنی مقابل ویارئال، بارسلونا را از شكست حتمی نجات داد وگرنه بعد از شكست در جام‌حذفی (مرحله رفت) باخت دیگری نصیب بارساییها شده بود. تیم انریكه بیش از حد طبیعی به مسی وابسته است و بسیاری از كارشناسان اروپایی و اسپانیایی صراحتاً میگویند اگر مسی نباشد، بارسا تبدیل به یك تیم كاملاً معمولی میشود هرچند كه این تیم پرافتخار سوپراستاری چون اینیستا را هم در تركیب دارد.

در استقلال هم نمیتوان منكر ستاره‌ها شد و نباید گفت همه باید در یك سطح باشند؛ اینكه گاهی اوقات ستاره‌ها استقلال را از بن‌بست نجات دهند، نه تنها بد نیست كه بسیار لازم است؛ اتفاقی كه تا اینجای لیگ (و بازیهای حذفی) خیلی كم رخ داد شاید هم استقلال فاقد ستاره‌‌ای بزرگ (مثلاً در حد فرهاد مجیدی) است كه نقش مسی را برایش بازی كند.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-
-

پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017