رکورددار بازیکن در تیم ملی جوانان در لیگ برتر | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ در ساعت 18:07
کد مطلب: 106582

رکورددار بازیکن در تیم ملی جوانان در لیگ برتر
0
comment0
sharing

امیرحسین پیروانی، سرمربی تیم ملی جوانان اسامی 27 بازیکن را برای حضور در اردوی جدید اعلام کرد، اردویی که از 25 دی در تهران و در کمپ تیم‌های ملی آغاز می‌شود و تا 30 دی ادامه خواهد داشت. تیم ذوب‌آهن رکورددار بازیکن در اردوی تیم ملی جوانان است.

به گزارش خبرورزشی، این بار 5 بازیکن از این تیم به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شده‌اند! تیمی که البته این فصل در لیگ برتر امیدهای کشور خیلی خوب نتیجه نگرفته و مدعی قهرمانی نیست. در لیگ برتر امیدهای کشور تیم تراکتورسازی با مربیگری کاظم محمودی صدرنشین است و تنها بازیکن دعوت شده از این تیم به اردوی تیم ملی جوانان علی طاهران است که پیش‌تر هم در اردوی تیم ملی جوانان حاضر بوده است.

  حضور در اردوی تیم ملی جوانان از تیم‌های مختلف کشور بیانگر این مسئله است که کادر فنی تیم ملی جوانان به دقت بازی‌های لیگ برتر، دسته اول و حتی دسته دوم و حتی امیدهای کشور را زیر نظر دارد. در اردوی جدید یک بازیکن جدید از تیم پرسپولیس دعوت شده، حمید طاهرخانی که اخیراً از سوی برانکو برای دقایقی به بازی گرفته می‌شود. امید نورافکن بازیکن استقلال کماکان به اردوی تیم ملی جوانان دعوت نمی‌شود. او در جام ملت‌های جوانان آسیا کاپیتان دوم تیم ملی بوده و شاید به این خاطر دعوت نمی‌شود که در استقلال توسط علیرضا منصوریان به بازی گرفته نمی‌شود.

همچنین رضا جعفری از سایپا و رضا شکاری از تیم ذوب‌آهن که همواره به اردوی تیم ملی دعوت می‌شدند در این لیست حضور ندارند، شاید به این خاطر است که امیرحسین پیروانی می‌خواهد نفرات جدید را آزمایش کند.  لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی جوانان از این قرار است: علی طاهران‌ (تراکتورسازی)، شهاب عادلی، نادر محمدی و حیدر احمدزاده‌ (مقاومت تهران)، محمدمهدی مهدیخانی (نیروی زمینی)، علی شجاعی و محمد سلطانی‌مهر (سایپا)، رضا کرملاچعب و حمید طاهرخانی (پرسپولیس)، سینا خادم‌پور (نفت)، امیر روستایی (پیکان)، علی شهسواری (گل‌گهر سیرجان)، نیما طاهری، مهران درخشانی‌مهر، محمد بختیاری، کیوان یاراحمدی و حسین سنگر‌گیر (ذوب‌آهن)، محمدرضا رستمی (‌گیتی‌پسند)، سیدابوالفضل رزاق‌پور (‌نساجی)، محمد آقاجانپور (آلومینیوم اراک)، رضا جبیره و حسین ساکی (صنعت نفت)، حسین پورحمیدی (استقلال خوزستان)، حبیب فرعباسی (نفت و گاز مسجد سلیمان)، رضا شکری (صبای قم‌)، مهدی قائدی (ایرانجوان) و محمدمهدی زینعلی (برق جدید شیراز).
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017