مدیر عامل استقلال با شنیدن این خبر بلند خندید | روزنامه خبرورزشی
-
0
مدیر عامل استقلال با شنیدن این خبر بلند خندید
با وجود اینکه از مدت‌ها قبل صفحات هواداری مجازی استقلال برای تجمع هواداران این تیم مقابل وزارت ورزش و جوانان برای امروز فراخوان داده بودند، تنها ۱۵ نفر از هواداران منتسب به استقلال در مقابل وزارت ورزش و جوانان حاضر شدند و نسبت به افتخاری و همچنین معینی و زمانی موضع گرفتند.

به گزارش خبرورزشی، پس از آنکه چند روز پیش نیز مقابل باشگاه استقلال تجمعی مشابه علیه مدیر عامل باشگاه استقلال برگزار شده بود امروز نیز این برنامه انجام شد اما  درست مانند برنامه قبلی از سوی هواداران استقلال مورد استقبال قرار نگرفت.

اما افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال نسبت به این خبر واکنش جالبی داشته است. افتخاری که چند روز پیش و پس از تجمع قبلی مدعی شده بود عده‌ای به دنبال برهم زدن جو استقلال هستند و چون منافعشان قطع شده دست به این کارها می‌ زنند اما وقتی تعدادشان به ۲۰ نفر هم نمی رسد حتی نمی توان تجمع آنها را جدی گرفت، امروز پس از شنیدن خبر تجمع مقابل وزارت ورزش واکنش جالبی به این خبر نشان داده است. به گفته یک منبع موثق در باشگاه استقلال افتخاری پس از شنیدن این خبر در جمع اطرافیانش بلند خندیده است به خصوص زمانی که متوجه شده این تجمع حتی به ۱۵ دقیقه هم نرسیده است.

بعد از گذشت تنها ۱۵ دقیقه از آغاز تجمع امروز، افراد حاضر در مقابل وزارت ورزش  به دلیل تعداد کم نفرات این محل را ترک کردند و این درحالی بود که برخی از آنها می گفتند تماشاگران پرسپولیس در وضعیت مشابه، با افراد بسیار بیشتری در چنین تجمعاتی حاضر می شدند.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

متولد ۱۳۳۱ که از مدیرکلی تربیت‌بدنی استان تهران تا دبیرکلی فدراسیون فوتبال و سرپرستی تیم ملی، سازمان لیگ و کمیته فوتسال در کارنامه مدیریتی او طی دهه‌های ۷۰، ۸۰ و ۹۰ شمسی به چشم می‌خورد. شهریور ۱۳۹۵ افتخاری مدیریت باشگاهی را نیز با استقلال تهران تجربه کرد.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017