مدیر عامل استقلال با شنیدن این خبر بلند خندید | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ در ساعت 18:58
کد مطلب: 106587

مدیر عامل استقلال با شنیدن این خبر بلند خندید
0
comment0
sharing

با وجود اینکه از مدت‌ها قبل صفحات هواداری مجازی استقلال برای تجمع هواداران این تیم مقابل وزارت ورزش و جوانان برای امروز فراخوان داده بودند، تنها ۱۵ نفر از هواداران منتسب به استقلال در مقابل وزارت ورزش و جوانان حاضر شدند و نسبت به افتخاری و همچنین معینی و زمانی موضع گرفتند.

به گزارش خبرورزشی، پس از آنکه چند روز پیش نیز مقابل باشگاه استقلال تجمعی مشابه علیه مدیر عامل باشگاه استقلال برگزار شده بود امروز نیز این برنامه انجام شد اما  درست مانند برنامه قبلی از سوی هواداران استقلال مورد استقبال قرار نگرفت.

اما افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال نسبت به این خبر واکنش جالبی داشته است. افتخاری که چند روز پیش و پس از تجمع قبلی مدعی شده بود عده‌ای به دنبال برهم زدن جو استقلال هستند و چون منافعشان قطع شده دست به این کارها می‌ زنند اما وقتی تعدادشان به ۲۰ نفر هم نمی رسد حتی نمی توان تجمع آنها را جدی گرفت، امروز پس از شنیدن خبر تجمع مقابل وزارت ورزش واکنش جالبی به این خبر نشان داده است. به گفته یک منبع موثق در باشگاه استقلال افتخاری پس از شنیدن این خبر در جمع اطرافیانش بلند خندیده است به خصوص زمانی که متوجه شده این تجمع حتی به ۱۵ دقیقه هم نرسیده است.

بعد از گذشت تنها ۱۵ دقیقه از آغاز تجمع امروز، افراد حاضر در مقابل وزارت ورزش  به دلیل تعداد کم نفرات این محل را ترک کردند و این درحالی بود که برخی از آنها می گفتند تماشاگران پرسپولیس در وضعیت مشابه، با افراد بسیار بیشتری در چنین تجمعاتی حاضر می شدند.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017