فیلم| حضور پرسپولیسی ها در مراسم ختم علیخانی | روزنامه خبرورزشی
-
-
0
فیلم| حضور پرسپولیسی ها در مراسم ختم علیخانی
کاظم سیدعلیخانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس 18 دی ماه پس از مدت‌ها مبارزه با بیماری جان به جان‌آفرین تسلیم کرد. امروز مراسم ختم این بازیکن بود و در این مراسم علی پروین، کریمی،دایی و دادکانحضور داشتند.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۳۲۵ در تهران. هافبک ۱۷۰ سانتی‌متری که تمام مرزهای شهرت را در نوردید و از قله اسطوره گذشت؛ سلطان. در یک کلمه بهترین معرفی برای شخصیت و کارنامه مردی است که با ظهور نسل نو در دهه ۸۰ و ۹۰ بیشترین لطمات را خورد اما با همان تیزهوشی و قدرت رهبری ذاتی به سلامت از توفان گذشت. پروین، محبوب‌ترین ورزشکار تمام تاریخ ایران است.

-

متولد ۱۳۴۸ در اردبیل. شناسنامه و سمبل فوتبال ایران یک الگوی کامل است. مهندس متالوژی از دانشگاه شریف که در ۲۴ سالگی تازه کشف شد اما ظرف ۱۳ سال تمام قله‌ها را درنوردید. او اکنون دانشجوی دکترای تربیت بدنی است و صاحب ثروتی افسانه‌ای که همه معتقدند حق اوست. دایی نشان درجه ۳ شجاعت هم دارد و سفیر حسن نیت جهانی است.

-

متولد ۱۳۵۷ در کرج. هافبک استثنایی که به گمان تمام کارشناسان یکی از ۳ فوتبالیست برتر تمام تاریخ ماست. مردی که در مستطیل سبز به تمام افتخارات ممکن رسید اما مهم‌ترین دریبل را بیرون چمن زد تا محبوب‌ترین ورزشکار زنده‌حال حاضر ایران باشد. کریمی این محبوبیت را نه به خاطر فوتبال و جام‌ها که به خاطر انسانیت و مواضع مردمی و خیرخواهانه‌اش دارد و می‌شود از فهرست کارهای خیرش شاهنامه نوشت.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017