ترکیب پرسپولیس در نیم فصل دوم | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ در ساعت 22:14
کد مطلب: 106596

ترکیب پرسپولیس در نیم فصل دوم
0
comment1
sharing

حضور سروش رفیعی در پرسپولیس معادلات جدیدی را در تفکر برانکو ایوانکوویچ برای انتخاب ترکیب اصلی تیمش در نیم فصل دوم رقم زده است.

به گزارش خبرورزشی، پرسپولیس برانکو در نیم فصل اول با کمترین تغییرات در ترکیب اصلی به میدان می رفت. کمتر پیش می آمد برانکو به ترکیب 11 نفره خود دست بزند. در این میان دو تا نهایت سه بازیکن بودند که به عنوان یار تعویضی وارد ترکیب پرسپولیس می شدند اما هسته اصلی با 11 مرد ثابت شکل می گرفت تا اینکه یکی از آنها مصدوم شود و یا به دلیل محرومیت از ترکیب بیرون برود و بازیکنی موقتا جایش  را در ترکیب اصلی بگیرد.

با حضور سروش رفیعی در پرسپولیس عملا چالشی جدید در ترکیب سرخپوشان برای نیم فصل دوم شکل خواهد گرفت.

اما بر پایه ترکیبی که برانکو در آخرین جلسه فنی پرسپولیس مشخص کرده است، ترکیب اصلی پرسپولیس در نیم فصل دوم را بررسی می کنیم. علیرضا بیرانوند گلر اصلی پرسپولیس خواهد بود. در خط دفاع حسین ماهینی در سمت راست، سیدجلال حسینی و محمد انصاری در مرکز خط دفاعی و کماکان محسن ربیع خواه به عنوان دفاع چپ مورد استفاده قرار خواهند گرفت. در این پست در صورت مصدومیت یا محرومیت یکی از دو مدافع مرکزی حسین ماهینی به مرکز خواهد رفت و رامین رضاییان به ترکیب اصلی اضافه خواهند شد. برانکو پلان دومی را هم برای این پست در نظر گرفته است؛ همان پیشنهاد سابق به رضاییان. رامین به سمت چپ خط دفاعی برود تا فیکس بازی کند.

اما چالش جدید با حضور سروش در مرکز میدان صورت می گیرد. جایی که طبق ترکیب مشخص شده برانکو در صورتی که پرسپولیس 4-2-3-1 بازی کند کامیابی نیا و مسلمان در مرکز، سروش رفیعی در پست شماره 10، وحید امیری و فرشاد احمد زاده به عنوان بال هجومی در کنار مهدی طارمی قرار خواهند گرفت. پرسپولیس اما در صورتی که 4-4-2 بازی کند کامیابی نیا و سروش رفیعی به عنوان دوهافبک مرکزی، فرشاد احمدزاده در سمت راست و محسن مسلمان در سمت چپ قرار خواهند گرفت و وحید امیری به عنوان مهاجم سایه پشت طارمی به عنوان مهاجم اصلی بازی خواهد کرد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
ناشناس
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ۲۲:۵۵:۴۷
رامين بايد فيكس دفاع راست باشه وگرنه پدر برانكو رو در مياريم
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017