قلعه نویی: من بهترین مربی ایران نیستم | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ در ساعت 14:10
کد مطلب: 111301

قلعه نویی: من بهترین مربی ایران نیستم
0
comment0
sharing

امیر قلعه نویی بهترین مربی ایران در رده بندی فیفا شد.

به گزارش خبرورزشی، در رده بندی بهترین مربیان جهان، امیر قلعه نویی در جایگاه 148 جهان قرار گرفت. قلعه نویی در ایران رتبه اول را دارد و از دید فیفا بهترین مربی ایران است. اما قلعه نویی معتقد است که مربیان دیگری در این رنکینگ هستند که از او بهتر هستند. سرمربی کنونی تراکتورسازی در این خصوص گفت: من فکر می کنم برانکو و یحیی گل محمدی از من بهتر هستند. با این وجود خدا را شکر می کنم و از این بابت خوشحالم.
او درباره مشکلاتش در فوتبال ایران سال های اخیر عنوان کرد: خیلی ها دوست ندارند که قلعه نویی به جایی برسد. در این سال ها بسیاری بودند که انرژی زیادی را از من گرفتند و سعی کردند من را از مسیر حق دور کنند. اما من همیشه بندگی خدا را کرده ام و نه شیطان.
ژنرال فوتبال ایران دل پری از رفتارهای بدی که با او در چند سال اخیر شده دارد و در این باره اظهار کرد: من بهترین تیم تاریخ سپاهان را ساختم و دیدید که چطور با من رفتار شد. در استقلال هم رفتار بدی با من کردند و دوره قبلی که در تبریز بودم هم خیلی اذیت شدم. هر جا که می روم میخواهم آنجا را سر و شکل دهم سنگ اندازی می کنند و نمی گذارند کارم را انجام دهم.
سرمربی اسبق تیم ملی درباره شرایط کنونی تراکتور و شانس قهرمانی این تیم در این فصل افزود: همین امسال ما شانس زیادی برای قهرمانی داشتیم و در کورس بودیم دیدید که چگونه ترمز ما را کشیدند. بلایی سر تیم آوردند که دیگر از قهرمانی عقب افتادیم. اما باز هم خدا را شکر می کنم و همه چیز را به خودش واگذار می کنم.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017