هر روزتان نوروز ورزش‌مان پیروز | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب یادداشت
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
پنج شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ در ساعت 12:53
کد مطلب: 111483

هر روزتان نوروز ورزش‌مان پیروز
3
comment0
sharing

سپاس، پاداش، حمايت و ديدار دوباره

اول- سپاس از محبت خوانندگان خبرورزشی كه چراغ این رسانه را روشن نگه داشته باشند. رسانه كاغذ بی‌خط نیست كه در انبار بماند و با تورم، قیمت پیدا كند. به رسانه مخاطب قیمت می‌دهد و ما هر آنچه داریم از شماست كه هر روز صبح - حتی در این عصر دیجیتال- به كیوسك‌های مطبوعاتی می‌روید و ما را برای خواندن انتخاب می‌كنید.

دوم- پاداش این حمایت و همراهی شما، فقط تشكر و به زبان آوردن قدردانی نیست، پاداش این حمایت، تلاش برای بهتر شدن است، تلاش برای این كه روزنامه‌ای با كیفیت به دست شما برسانیم و رضایت شما را جلب كنیم. قطعاً برای سال جدید، با انرژی و انگیزه بیشتر می‌آییم و می‌كوشیم روزنامه‌ای به دست شما برسانیم بهتر، خواندنی‌تر و پربارتر كه سلیقه مخاطبان بیشتر را پوشش بدهیم.

سوم- عید در راه است، بوی نوروز می‌آید، سال جدید می‌رسد... كنار مسافرت‌های نوروزی، كنار دید و بازدیدها، كنار گرفتن دست مستمندان و نوروز را به خانه همسایه‌ها بردن، كنار مهمانی رفتن و مهمانی دادن، تیم ملی را هم فراموش نكنیم. این تیم برای رسیدن به هدفی كه دارد و شاد كردن ملتی كه دوستش دارند، نیازمند حمایت است. بازی با چین، یك ورزشگاه پر از تماشاگر به كار تیم ملی می‌آید. نوروزتان پیروز، تیم ملی‌مان هم پیروز...

چهارم- وعده دیدار دوباره ما چهاردهم فروردین ماه روی پیشخوان كیوسك‌های مطبوعاتی سراسر كشور... هر چند در ایام عید و در تعطیلات نوروزی هم از طریق سایت خبرورزشی، كانال تلگرام و حتی صفحه اینستاگرام همراه شما هستیم اما كاغذ چیز دیگری است. برای نسخه بعدی‌مان تا چهاردهم فروردین صبر كنید.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017