این بار کوچک ترهای استقلال مصاحبه می کنند | روزنامه خبرورزشی
-
-
0
این بار کوچک ترهای استقلال مصاحبه می کنند
در ماه های اخیر روابط استقلالی ها با زمانی یکی از اعضای هیات مدیره بد شده است. آنها به دفعات علیه این عضو هیات مدیره مصاحبه کردند و حتی بزرگ تر های تیم یعنی مهدی رحمتی و خسرو حیدری اعلام کردند اعتصاب بازیکنان به خاطر مصاحبه های این آقا بوده نه مشکلات مالی تیم.
به گزارش خبر ورزشی، با این حال وزیر ورزش و جوانان به صراحت اعلام کرده قصد برکناری ایشان را ندارد و تغییری در هیات مدیره استقلال به وجود نخواهد آورد. به واقع می شود این طور گفت وزیر گوش به حرف استقلالی ها نخواهد داد. 
اما در حالی که گفته می شد به دنبال مصاحبه های تند استقلالی ها علیه عضو هیات مدیره 20 درصد دیگر از مبالغ قرارداد بازیکنان پرداخت شده است دیروز محسن کریمی یکی از بازیکنان این تیم اعلام کرد پولی که به حساب او واریز شده 7 تا 8 درصد است!
جالب اینکه این بار به جای بزرگ ترهای استقلال کوچک ترهای استقلال مصاحبه می کنند تا به زمانی – عضور هیات مدیره باشگاه ثابت شود از وضعیت موجود کوچک ترهای استقلال هم شاکی هستند.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017