نورافکن به تیم ملی دعوت می شود | روزنامه خبرورزشی
-
-
2
نورافکن به تیم ملی دعوت می شود
در اردوی آتی تیم ملی جوانان شاهد حضور امید نورافکن در جمع ملی پوشان جوان خواهیم بود.
به گزارش خبر ورزشی،  با اینکه در ماه های اخیر به دنبال ارایه بازی های خوب امید نورافکن در ترکیب استقلال زمزمه هایی مبنی بر دعوت از این بازیکن برای حضور در اردوی تیم کی روش شنیده شد اما کاملا واضح و مبرهن بود کی روش از این بازیکن دعوت نخواهد کرد چون در ماه های آتی این بازیکن باید خود را مهیای همراهی تیم ملی جوانان در جام جهانی زیر 20 سال نماید. بازی هایی که خرداد ماه آینده با حضور 24 تیم در کره جنوبی برگزار خواهد شد. 
به دنبال مشکلات به وجود آمده میان کادر فنی تیم ملی جوانان و هم چنین امید نورافکن این بازیکن در ماه های اخیر به اردوی تیم ملی جوانان هم دعوت نمی شد اما به نظر می رسد این مشکلات حل شده و به زودی شاهد حضور امید نورافکن در اردوی تیم ملی جوانان خواهیم بود. 
جالب اینکه امید نورافکن در برهه ای به دلیل حضور مداوم در اردوی تیم ملی جوانان مورد غضب علیرضا منصوریان قرار گرفت و در برهه ای هم به دلیل عدم همراهی تیم ملی جوانان در سفر به کره جنوبی دیگر در لیست امیر حسین پیروانی قرار نگرفت. هم اکنون هم تیم ملی جوانان در دانمارک اردوی تدارکاتی زده و امید نورافکن را همراه خود نبرده است.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
فوتبال ملی
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

متولد ۱۳۷۶ در شهر ری. جوان‌ترین بازیکن استقلال در لیگ برتر حرفه‌ای که در تیم ملی جوانان هافبک دفاعی است اما در لیگ برتر برای استقلال در دفاع چپ بازی می‌کند! او در تمام رده‌های سنی برای استقلال بازی کرده است.
 


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017