عکس| پرسپولیسی ها پای سفره هفت سین | روزنامه خبرورزشی
-
-
0
عکس| پرسپولیسی ها پای سفره هفت سین
رفت رفته باشگاه های ما حرفه ای تر می شود و به دنبال ارتباط کلاسیک با هواداران خود و درآمدزایی از این مسیر هستند.
به گزارش "ورزش خبر ورزشی"، اگر چه باشگاه های ما یاد گرفته اند برای تامین هزینه های جاری فقط از منابع دولتی بودجه بگیرند اما واقعیت این است راه های درآمد زایی در فوتبال حرفه ای آنقدر زیاد است که قابل شمارش نیست. 
پرسپولیس نشان داده راه خوبی را آغاز کرده. این تیم در یک حرکت نو بازیکنان را به استودیو تولید باشگاه می آورد و با حمایت اسپانسر برنامه نوروزی را برای هواداران ضبط می کند و قرار است در تعطیلات نوروز روی خروجی سایت باشگاه قرار گیرد. در این دیدار ها پرسپولیسی ها در زمین پای سفره هفت سین حاضر می شوند و برای طرفدارن خود صحبت هایی در مورد عید می کنند. طبیعتا تبریک سال نو خواهند گفت و خاطرات نوروزی جالب را شرح می دهند. برخی از برنامه ها در زمین و برخی از برنامه ها در استودیو ضبط شده و تقریبا می شود گفت همه پرسپولیسی ها در این برنامه حاضر شدند. 
این یک اتفاق خوب در فوتبال حرفه ای است. نمونه اش را چند روز پیش از سوی باشگاه ولفسبورگ که اشکان دژاگه در آن حضور داشت بودیم. باشگاه نمایشگاهی برپا کرد و در آن دستاوردهای بیست سال حضور در بوندس لیگا را برای هواداران تشریح کرد. نمایشگاهی که با عرضه محصولات مختلف به طرفداران برای باشگاه در آمد هم داشت. 
ای کاش باشگاه پرسپولیس هم به جای کمک گرفتن نقدی از هواداران به آنها این چنین خدمات فرهنگی عرضه کند و در قبال عرضه خدمات از هوادارانش پول بگیرد.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017