کار انسان دوستانه کریم باقری | روزنامه خبرورزشی
-
-
2
کار انسان دوستانه کریم باقری
کریم باقری از نسلی است که هم از نظر فنی خوب بود و هم از نظر اخلاقی.
شاید بتوان گفت او در دوران بازیگری یکی از معدود ستاره هایی بوده که حاشیه نداشته و حتی کنار گذاشتن او از سوی علی دایی هم نتوانست برای او حاشیه ایجاد کند. 
به گزارش خبر ورزشی، کریم باقری هم چیز را به زمان واگذار کرد و همین صبوری سبب شده امروز در کادر فنی تیم پرسپولیس حضور داشته و در جستجوی قهرمانی باشد. 
کریم باقری در یک حرکت انسان دوستانه و در آستانه سال نو در منزل محسن 7 ساله که پدرش را از دست داده حاضر شد و آرزوی او را برآورده کرد. 
به قول حیب کاشانی می شود از فوتبال به بهشت رفت و کریم باقری یکی از کسانی است که این راه را انتخاب کرده است و این اتفاقات به ما نشان می دهد فوتبال روی خوش دارد به شرطی که ما انتخابش کنیم.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.

-

متولد ۱۳۵۲ در تبریز. متأهل و صاحب ۲ پسر که اولی پا در جای پای پدر گذاشته است. صاحب افسانه‌ها در زمینه ثروت و قدرت، مردی است که ایران را از رسیدن به رکوردهای جهانی اسطوره‌ای با عدم بلندپروازی‌اش محروم کرد. او که هم‌اکنون نیز یکی از ۳ اسطوره تاریخ فوتبال ماست، می‌توانست به راحتی آب خوردن رکوردهای بازی و گل ملی را بشکند اما افسوس...
 


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017