حق با پرسپولیس است نه سید جلال | روزنامه خبرورزشی
-
-
1
حق با پرسپولیس است نه سید جلال
می گویند پرسپولیس و سید جلال حسینی برای تمدید قرارداد همکاری به سوء تفاهماتی برخوردند.
برانکو منعی برای تمدید قرارداد سید جلال حسینی نمی بیند اما باشگاه نظرش بر این است قرارداد سید جلال به مدت یک فصل دیگر تمدید شود اما بازیکن خواهان عقد قرارداد دو ساله است. 
به گزارش خبر ورزشی، در این تنش کوچک که شاید در یک فضای دوستانه حل شود باید حق را به باشگاه پرسپولیس داد. در فوتبال حرفه ای هم بیشتر این طور است قرارداد بازیکنان بالای 30 سال یک سال به یک سال تمدید می شود. در حالی که این سیاست در قبال بازیکنان جوان متفاوت است و بیشتر باشگاه ها تلاش می کنند قرارداد بازیکنان جوان را دست کم سه ساله امضاء کنند. 
پرسپولیس هفته هاست که در تلاش برای تمدید قرارداد بازیکنانش است تا در ابتدای فصل آتی به مشکل برنخورد. سید جلال حسینی بر این نکته تاکید داشته بعد از دو فصل حضور در پرسپولیس فصل از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.

-

متولد ۱۳۶۰ در خشکبیجار. پرافتخارترین فوتبالیست فعلی شاغل در لیگ حرفه‌ای که تنها خودش می‌تواند به رکوردهایش بیفزاید. صاحب پیراهن شماره ۴ تیم ملی به مدت یک دهه که تنها مدافع تاریخ هم هست که از مرز صد بازی ملی گذشت...


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017