دلسوزی فدراسیون فوتبال برای مربی اخراجی! | روزنامه خبرورزشی
-
0
دلسوزی فدراسیون فوتبال برای مربی اخراجی!
مارکار آقاجانیان یکی از دستیاران ایرانی کی روش در سال های اخیر بود که دیگر در کادر فنی این مربی پرتغالی جایی ندارد!
به گزارش خبر ورزشی، همان طور که پیش تر اشاره شد مارکار آقاجانیان و جواد نکونام اصلا دوست ندارند به خاطر این رفتار کی روش از وی انتقاد کنند. شاید به این خاطر که دوست دارند دوباره به تیم ملی برگردند و شاید به این خاطر که تیم ملی دو بازی حساس و سرنوشت ساز پیش رو دارد و صحبت های آنها می تواند آرامش تیم ملی را بگیرد که به نظر می رسد موضوع اولی بیشتر صادق باشد. 
امروز در یک حرکت جالب سایت فدراسیون فوتبال مصاحبه ای از مارکار آقاجانیان منتشر کرده که در آن فقط در مورد موفقیت تیم ملی و کی روش صحبت کرده و اصلا اشاره ای به کنار گذاشتن خود از سوی کی روش نداشته. به نظر می رسد فدراسیون فوتبال در حال زمینه سازی برای بازگرداندن دستیاران اخراجی کی روش به تمرینات تیم ملی است و تنظیم مصاحبه مارکار آقاجانیان در همین راستا بوده است. به واقع تنظیم این مصاحبه و بارگزاری آن از روی دلسوزی بوده و نه چیز دیگری!
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۳۳۲ شمسی در موزامبیک. منتقدانش در ایران از زادگاه او برای تحقیرش استفاده می‌کنند اما در مقابل صدها ساعت مصاحبه آن‌ها، ۲ خط از هر صفحه کتاب خاطرات سرآلکس فرگوسن کافی است که کی‌روش را بهترین جانشین برای خود می‌داند. مردی که فوتبال ورشکسته ایران را دوباره به قدرت اول قاره تبدیل کرد و محبوب‌ترین مربی تمام تاریخ ایران شد.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب فوتبال ملی
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017