پاسخ عارفانه مسلمان به رضاییان | روزنامه خبرورزشی
-
1
پاسخ عارفانه مسلمان به رضاییان
رامین رضاییان یکی دو روز پیش از همبازیان خود گلایه کرد چرا تولدش را تبریک نگفتند. با اینکه کی روش برای او در اردوی تیم ملی مراسم تولد گرفته بود و صورتش را کیک مالی کرد.

به گزارش خبر ورزشی، احتمالا منظور رامین همبازیان او در پرسپولیس بودند. در این بین محسن مسلمان پاسخ عارفانه ای به رامین داد و در صفحه شخصی اش نوشت: صد بار بدی کردی و دیدی ثمرش را،خوبی چه بدی داشت که یکبار نکردی!

البته رامین خیلی زود این گلایه را از صفحه شخصی اش پاک کرد.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۳۶۹ و مجرد. مدافع راستی که بزرگ‌ترین حاشیه را در تابستان ۹۵ برای پرسپولیس و تیم ملی درست کرد! او ابتدا به بدترین شکل راهی لیگ ترکیه شد و بعد بدتر، برگشت و بازی کردنش در تیم ملی و نیمکت‌نشینی در پرسپولیس مبدل به سوژه‌ای برای رویارویی دو مربی بزرگ خارجی (کی‌روش – برانکو) شد!

-

متولد ۱۳۶۹ در تهران. هافبک - مهاجمی شانزده سال و چند ماه بیشتر نداشت که در آزادی با پیراهن ذوب‌آهن دروازه پرسپولیس را گشود. زمانی گفته بود اگر بمیرد به پرسپولیس نمی‌رود ولی تقدیر چنین شد که او عکس‌های اینستاگرامش را پاک کند! مسلمان در حاشیه‌ها چنان غرق شد که به پایان فوتبالش در ۲۳ سالگی رسید اما... حالا او الگوی برگشتن از ته خط و تولد دوباره است.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017