وقتی روزنامه‌های قطری ذوق می‌كنند | روزنامه خبرورزشی
-
3
وقتی روزنامه‌های قطری ذوق می‌كنند
فردای روزی كه تیم‌های قطری موفق شدند استقلال خوزستان را شكست بدهند و در ورزشگاه آزادی از پرسپولیس مساوی بگیرند، روزنامه‌های چاپ این كشور سر از پا نمیشناختند.

آنها همه‌جوره برای تیم‌های خود مایه گذاشتند و با آب و تاب از نتایج تیم‌های خود سخن گفتند. این نكته نشان میدهد كه فوتبال ایران هنوز برای تیم‌های عربی یك تابوی بزرگ است.

آنها همچنان آرزو دارند مقابل ایران نتیجه بگیرند و میدانیم وقتی در بازیهای ملی مقابل ما میبازند، چه حس و حالی پیدا میكنند.

میدانید اصل ماجرا چیست؟ دوست داریم روزی فرا برسد كه نه تنها در عرصه فوتبال ملی، قهرمانی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا را ببینیم كه لحظه اقتدار همه‌جانبه تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا فرا برسد.

برای ما در فوتبال هیچ چیز دلپذیرتر از این نیست كه تیم‌های ایرانی در رقابت‌های آسیایی یكه‌تاز باشند و آنها همواره با حسرت موفقیت ما را ببینند.

یك نتیجه تساوی در ورزشگاه آزادی، قطریها را سر ذوق آورده است. حالا فكر كنید اگر روزی موفق شوند مقابل تیم ملی ایران نتیجه بگیرند، چه شور و حالی پیدا میكنند. 

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب یادداشت
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017