درخواست عابدزاده از دایی و کریمی | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ در ساعت 14:32
کد مطلب: 114108

درخواست عابدزاده از دایی و کریمی
2
comment0
sharing

علی کریمی و علی دایی دو چهره سرشناس فوتبال کشورمان در چند روز اخیر در فضای مجازی به شدت مقابل هم قرار گرفتند تا فصل جدیدی از اختلاف میان دو اسطوره فوتبال ایران آشکار شود.

به گزارش خبرورزشی، کریمی و دایی که هرگز روابط خوبی در فوتبال ایران نداشتند در دو، سه روز گذشته چندین بار در فضای مجازی مقابل هم قرار گرفتند. به اعتقاد خیلی ها دعوای اخیر مهم ترین اختلاف آنها در چند سال اخیر بوده است.
این موضوع باعث شده از روز گذشته تعدادی از قدیمی های فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس ایده آشتی دادن کریمی و دایی را مطرح کنند. هرچند در گذشته نیز پس از رو شدن اختلاف میان این دو چنین ایده ای مطرح شده بود که همواره با مخالفت این دو و به خصوص علی کریمی مواجه شده بود که تا امروز هرگز حاضر نشده با علی دایی آشتی کند.
برخی معتقدند تنها یک نفر در فوتبال ایران هست که کریمی و دایی را می تواند آشتی دهد؛ احمدرضا عابدزاده یکی دیگر از اسطوره های فوتبال ایران که روابط صمیمانه ای با هم کریمی و هم دایی دارد و این دو چهره نیز علاقه فراوانی به عابدزاده دارند. برخی چهره های فوتبال این پیشنهاد  را مطرح کردند که عابدزاده با برگزاری یک مهمانی و دعوت از کریمی و دایی برای همیشه به اختلاف این دو پایان دهد.
اما عابدزاده امروز با انتشار پیامی در اینستاگرام به موضوع واکنش نشان داده است. اما در واکنش عابدزاده تمایل او برای وساطت برای آشتی کریمی و دایی در یک مهمانی دیده نمی شود و او با جملاتش تلاش کرده این دو را تشویق به پایان دادن به این اختلاف کند.
در پیام عابدزاده آمده است: هرگز دنبال جدال رسانه ای نبوده و نیستم چون معتقدم حرمت خودم را می کاهد، در اینستاگرام بسیاری از هواداران پرسپولیس از من درخواست کردند میان دو عزیز خانواده پرسپولیس آقایان علی دایی و علی کریمی میانجیگری کنم. به عنوان کسی که از نظر سنی از این دو عزیز بزرگترم از این دو دوست خوبم که مفاخر فوتبال کشورم هستند خواهش می کنم به خاطر دل ناراحت و نگران هواداران خود و قرمز دلان سرزمین مان جدال رسانه ای نکنند. ممنون از علی کریمی سپاس از علی دایی. قهرمانی پرسپولیس  پیشاپیش مبارک.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017