عکس| دایی، رضاییان را انتخاب کرد | روزنامه خبرورزشی
-
1
عکس| دایی، رضاییان را انتخاب کرد
علی دایی روز گذشته پس از قهرمانی پرسپولیس در لیگ شانزدهم پستی در اینستاگرام منتشر کرده بود. دایی با انتخاب تصویری از بازیکنان پرسپولیس و برانکو ، این قهرمانی را تبریک گفته بود. اما در انتخاب عکس دایی از بازیکنان پرسپولیس نکته ای مهم مشاهده می شود.
به گزارش خبرورزشی، در تصویری که علی دایی از بازیکنان پرسپولیس در این پست قرار داده بود رامین رضاییان درنقطه طلایی مشاهده می شود. در حقیقت در بهترین قسمت این تصویر. 
رضاییان به واسطه نیمکت نشینی در بسیاری از دیدارهای پرسپولیس در لیگ شانزدهم در بسیاری از تصاویر خوشحالی پرسپولیسی ها در این فصل حضور نداشته با این حال دایی تصویری را برای پست تبریک خود انتخاب کرد که رامین رضاییان نیز در آن حضور دارد.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۳۶۹ و مجرد. مدافع راستی که بزرگ‌ترین حاشیه را در تابستان ۹۵ برای پرسپولیس و تیم ملی درست کرد! او ابتدا به بدترین شکل راهی لیگ ترکیه شد و بعد بدتر، برگشت و بازی کردنش در تیم ملی و نیمکت‌نشینی در پرسپولیس مبدل به سوژه‌ای برای رویارویی دو مربی بزرگ خارجی (کی‌روش – برانکو) شد!

-

متولد ۱۳۴۸ در اردبیل. شناسنامه و سمبل فوتبال ایران یک الگوی کامل است. مهندس متالوژی از دانشگاه شریف که در ۲۴ سالگی تازه کشف شد اما ظرف ۱۳ سال تمام قله‌ها را درنوردید. او اکنون دانشجوی دکترای تربیت بدنی است و صاحب ثروتی افسانه‌ای که همه معتقدند حق اوست. دایی نشان درجه ۳ شجاعت هم دارد و سفیر حسن نیت جهانی است.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017