عشوری: مقابل استقلال محكوم به برد هستيم | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ در ساعت 17:49
کد مطلب: 114477

عشوری: مقابل استقلال محكوم به برد هستيم
1
comment0
sharing

سینا عشوری، هافبك مصدوم تراكتورسازی، معتقد است تیمش برای كسب مقام نایب‌قهرمانی باید استقلال را ببرد. او در مورد شرایط تیمش می‌گوید: ما وضعیت بدی نداریم و آخرین بازی را هم بردیم.

به گزارش خبرورزشی، البته الان سوم هستیم ولی باید نایب‌قهرمان شویم. 3 بازی تعیین‌كننده داریم كه مهمترین بازی ما با استقلال است. ما محكوم به بردن این تیم هستیم تا شانس نایب‌قهرمانی خودمان را بیشتر كنیم. در جام‌حذفی هم باید قهرمان شویم تا یك جام به هواداران هدیه بدهیم.

عشوری در اواسط نیم‌فصل اول لیگ برتر با پارگی رباط صلیبی مواجه شد و به خاطر این مصدومیت درنیم‌فصل بعد از توافق با باشگاه و تمدید قراردادش نامش از لیست تیم خارج شد. پس از این اتفاق فیفا تراكتورسازی را از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم كرد تا وضعیت عشوری پیچیده شود. او درباره وضعیتش می‌گوید: واقعیت این است كه خودم هم نمی‌دانم تكلیفم چیست و آیا قراردادم قانونی است یا خیر. مدیربرنامه‌هایم پیگیر است اما باشگاه هنوز با من حرفی نزده است. منتظر اعلام نظر باشگاه هستم و اگر مشكلی برای عقد قرارداد و بازی كردنم از نظر فیفا وجود نداشته باشد، دوست دارم در تراكتورسازی بمانم.

 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017