عشوری: مقابل استقلال محكوم به برد هستيم | روزنامه خبرورزشی
-
1
عشوری: مقابل استقلال محكوم به برد هستيم
سینا عشوری، هافبك مصدوم تراكتورسازی، معتقد است تیمش برای كسب مقام نایب‌قهرمانی باید استقلال را ببرد. او در مورد شرایط تیمش می‌گوید: ما وضعیت بدی نداریم و آخرین بازی را هم بردیم.

به گزارش خبرورزشی، البته الان سوم هستیم ولی باید نایب‌قهرمان شویم. 3 بازی تعیین‌كننده داریم كه مهمترین بازی ما با استقلال است. ما محكوم به بردن این تیم هستیم تا شانس نایب‌قهرمانی خودمان را بیشتر كنیم. در جام‌حذفی هم باید قهرمان شویم تا یك جام به هواداران هدیه بدهیم.

عشوری در اواسط نیم‌فصل اول لیگ برتر با پارگی رباط صلیبی مواجه شد و به خاطر این مصدومیت درنیم‌فصل بعد از توافق با باشگاه و تمدید قراردادش نامش از لیست تیم خارج شد. پس از این اتفاق فیفا تراكتورسازی را از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم كرد تا وضعیت عشوری پیچیده شود. او درباره وضعیتش می‌گوید: واقعیت این است كه خودم هم نمی‌دانم تكلیفم چیست و آیا قراردادم قانونی است یا خیر. مدیربرنامه‌هایم پیگیر است اما باشگاه هنوز با من حرفی نزده است. منتظر اعلام نظر باشگاه هستم و اگر مشكلی برای عقد قرارداد و بازی كردنم از نظر فیفا وجود نداشته باشد، دوست دارم در تراكتورسازی بمانم.

 

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

محبوب ترین تیم ونام ورزشی در میان آذری زبانان ایران...  تراکتور پرشورترین هواداران را دارد که وقتی پس از دوری هشت ساله دوباره به سطح اول فوتبال ایران برگشت ، بدعت گزار زیبایی های بسیاری شدند.شعار  « عیبی یوخ  » یادگار ورزشگاه یادگار امام تبریز برای فوتبال ماست...


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017