-
-
1
عشوری: مقابل استقلال محكوم به برد هستيم
سینا عشوری، هافبك مصدوم تراكتورسازی، معتقد است تیمش برای كسب مقام نایب‌قهرمانی باید استقلال را ببرد. او در مورد شرایط تیمش می‌گوید: ما وضعیت بدی نداریم و آخرین بازی را هم بردیم.

به گزارش خبرورزشی، البته الان سوم هستیم ولی باید نایب‌قهرمان شویم. 3 بازی تعیین‌كننده داریم كه مهمترین بازی ما با استقلال است. ما محكوم به بردن این تیم هستیم تا شانس نایب‌قهرمانی خودمان را بیشتر كنیم. در جام‌حذفی هم باید قهرمان شویم تا یك جام به هواداران هدیه بدهیم.

عشوری در اواسط نیم‌فصل اول لیگ برتر با پارگی رباط صلیبی مواجه شد و به خاطر این مصدومیت درنیم‌فصل بعد از توافق با باشگاه و تمدید قراردادش نامش از لیست تیم خارج شد. پس از این اتفاق فیفا تراكتورسازی را از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم كرد تا وضعیت عشوری پیچیده شود. او درباره وضعیتش می‌گوید: واقعیت این است كه خودم هم نمی‌دانم تكلیفم چیست و آیا قراردادم قانونی است یا خیر. مدیربرنامه‌هایم پیگیر است اما باشگاه هنوز با من حرفی نزده است. منتظر اعلام نظر باشگاه هستم و اگر مشكلی برای عقد قرارداد و بازی كردنم از نظر فیفا وجود نداشته باشد، دوست دارم در تراكتورسازی بمانم.

 

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017