عقب نشینی فرشاد از دست هواداران رامین | روزنامه خبرورزشی
-
1
عقب نشینی فرشاد از دست هواداران رامین
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در برنامه 90، جواب عجیبی به سوال گزارشگر این برنامه داد.
به گزارش خبرورزشی، فرشاد احمدزاده مهاجم جوان پرسپولیس به همراه تعداد دیگری از بازیکنان این تیم، یک روز پس از قطعی شدن قهرمانی تیم شان، مقابل دوربین برنامه 90 نشست وبه سوالات «محمدحسین میثاقی» مجری برنامه پاسخ داد. 
این گفت و گو کاملا فانتزی بود و تقریبا سوال جدی مطرح نشد اما در بخشی از مصاحبه، میثاقی از بازیکنان پرسپولیس پرسید «وصله ناجور تیم چه کسی بود؟» در این لحظه همه ساکت شدند اما فرشاد با عجله گفت: «از تیم ما رفت!» 
 
همین جمله کوتاه باعث شد ذهن برخی از اهالی فوتبال به سمت «رامین رضاییان» برود. فرشاد برای آن که موضوع را «ماست مالی» کند، با یک پست اینستاگرامی، از رامین عذرخواهی کرد اما حمله یکباره هواداران رضاییان به صفحه فرشاد باعث شد خیلی زود، تصمیم به حذف این پست بگیرد.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.

-

متولد ۱۳۷۱ در ارومیه و مجرد. هافبک چپ‌پایی که از لیگ یک به پرسپولیس آمد و وقتی برای خدمت سربازی به تراکتورسازی رفت، ستاره شد. او با هواداران تبریزی وقتی به حاشیه خورد که در شادی پس از گل نوشته زیر پیراهنش را نشان داد.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017