اقدام ویژه باشگاه صبا برای ماندن در لیگ | روزنامه خبرورزشی
-
0
اقدام ویژه باشگاه صبا برای ماندن در لیگ
باشگاه صبای قم برای حفظ سهمیه حضور در لیگ برتر، دست به اقدام ویژه ای زد.
به گزارش خبرورزشی، صبای قم که در رتبه چهاردهم جدول و با یک امتیاز اختلاف نسبت به تیم سیاه جامگان که رتبه پانزدهم را در اختیار دارد، خود را در خطر سقوط می بیند. برای فرار ازاین شرایط، مدیران باشگاه دست به اقدام جدیدی زده اند. 
آنها، تماشای دیدار این هفته تیم شان مقابل سپاهان که پنجشنبه در ورزشگاه یادگار امام قم برگزارمی شود را رایگان اعلام کرده اند تا شاید با این حربه جالب، تماشاگران را به ورزشگاه بکشانند و با استفاده از قدرت سکوها، سه امتیاز حساس در این هفته را از آن خود کنند.  
صبا با صمد مرفاوی در این فصل به اندازه کافی خوب و قدرتمند ظاهر نشد و به همین علت از جمله تیم های قعرنشین جدول است که برای بقا در لیگ و حفظ سهمیه خود، باید در سه هفته باقی مانده، بهترین امتیازات را کسب کند. 
طبق قانون فدراسیون فوتبال، دراین فصل تنها دوتیم به لیگ یک سقوط می کنند و دو تیم از لیگ یک راهی لیگ برتر می شوند. تا به حال، سقوط ماشین سازی قطعی شده و از بین تیم های سیاه جامگان، صبای قم، سایپا و صنعت نفت آبادان، یک تیم دیگر به لیگ پایین تر سقوط می کند.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

جانشین ابومسلم محبوب و پرطرفدار خراسان که در لیگ برتر هرگز نتوانست از اعتبار این نام دفاع کند...

-

صبا سالها تیم دوم استقلال و خانه رانده شده های آبی بود. با رفتن از تهران، این تیم بارها بین افراد و نهادهای مختلف دست به دست شد و سرانجام با سرنوشت از پیش تعیین شده خود در پایان لیگ شانزدهم ملاقات کرد ، سقوط...


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017