سرود سرخ و جام جانانه | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب یادداشت
آرشیو


پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ در ساعت 10:21
کد مطلب: 114847

سرود سرخ و جام جانانه
1
comment0
sharing

شكوه قهرمانی برای سرخ‌های پایتخت. بچه‌های تهران، بچه‌های مكتب شاهین و بچه‌های عبده و پروین بر سكوی بلند قهرمانی سرود قهرمانی خواندند. چه زیباست سالی كه با قهرمانی آغاز شود و یك تیم در حال افول ناگهان به قهرمانی بلامنازع تبدیل شود.

 روز گذشته پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تمامیت قدرت خود را به اثبات رساند و گوشه‌هایی از فوتبال زیبای ایران را روی پهنه فوتبال باشگاه‌های ایران نواخت. اركستر بزرگ تماشاگران و عشق و علاقه به تیم محبوب‌شان و پایداری آنان در حمایت از بازیكنانی كه شایسته قهرمانی بودند. روز باشكوه برای مردی كه پرسپولیس را شناخت و فرهنگ ما را دریافت. مرد كروات لیاقت‌های بازیكنانش و ارزش‌های تماشاگرانش را خوب دریافت كرده بود. قهرمانان امروز در مسیر نسیم قهرمانی تا به آخر پیش رفتند. طارمی، علیپور و امیری جلوداران این لشكر روزهای خوشی داشتند. آنان جانشینان مردان وداع گفته و سه تفنگدار فوتبال ایران شده‌اند. پرویز دهداری، حمید شیرزادگان و همایون بهزادی. در واقع آنان بنای یك فوتبال هجومی را ریختند و امروز فوتبال پرنشاط و تهاجمی را سرخ‌ها در لیگ برتر فوتبال به نمایش می‌گذارند با همان معیارها و رفتارها و رعایت فرهنگی و اخلاقی.

برای وزیر ورزش و این مدیریت نیز جای تبریك دارد. برای مدیرعامل مؤثر و دلسوز، طاهری كه ایستاد و از تیم دفاع كرد. اینان یادگارهای كلانی‌ها، كاشانی‌ها، پروین‌ها و درخشان‌ها هستند كه می‌خواهند به تاریخ این تیم استمرار ببخشند.

روز گذشته ورزشگاه آزادی مهربان‌ترین روز را داشت و مردم شادی واقعی را حس كردند. این قهرمانی امواج مثبت خود را در فوتبال ملی ما نیز جاری خواهد كرد. سرود پرسپولیس در نقطه قهرمانی و یاران یكدلی كه معنای گروهی را تفسیر كردند. برای فوتبال ما این قهرمانی برای همه مردم است، برای ورزش ما، برای ایران ما، برای تهران زیبا! شكوه این روز را به مردم بزرگ ایران تبریك می‌گوییم.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017