-
-
1
سرود سرخ و جام جانانه
شكوه قهرمانی برای سرخ‌های پایتخت. بچه‌های تهران، بچه‌های مكتب شاهین و بچه‌های عبده و پروین بر سكوی بلند قهرمانی سرود قهرمانی خواندند. چه زیباست سالی كه با قهرمانی آغاز شود و یك تیم در حال افول ناگهان به قهرمانی بلامنازع تبدیل شود.

 روز گذشته پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تمامیت قدرت خود را به اثبات رساند و گوشه‌هایی از فوتبال زیبای ایران را روی پهنه فوتبال باشگاه‌های ایران نواخت. اركستر بزرگ تماشاگران و عشق و علاقه به تیم محبوب‌شان و پایداری آنان در حمایت از بازیكنانی كه شایسته قهرمانی بودند. روز باشكوه برای مردی كه پرسپولیس را شناخت و فرهنگ ما را دریافت. مرد كروات لیاقت‌های بازیكنانش و ارزش‌های تماشاگرانش را خوب دریافت كرده بود. قهرمانان امروز در مسیر نسیم قهرمانی تا به آخر پیش رفتند. طارمی، علیپور و امیری جلوداران این لشكر روزهای خوشی داشتند. آنان جانشینان مردان وداع گفته و سه تفنگدار فوتبال ایران شده‌اند. پرویز دهداری، حمید شیرزادگان و همایون بهزادی. در واقع آنان بنای یك فوتبال هجومی را ریختند و امروز فوتبال پرنشاط و تهاجمی را سرخ‌ها در لیگ برتر فوتبال به نمایش می‌گذارند با همان معیارها و رفتارها و رعایت فرهنگی و اخلاقی.

برای وزیر ورزش و این مدیریت نیز جای تبریك دارد. برای مدیرعامل مؤثر و دلسوز، طاهری كه ایستاد و از تیم دفاع كرد. اینان یادگارهای كلانی‌ها، كاشانی‌ها، پروین‌ها و درخشان‌ها هستند كه می‌خواهند به تاریخ این تیم استمرار ببخشند.

روز گذشته ورزشگاه آزادی مهربان‌ترین روز را داشت و مردم شادی واقعی را حس كردند. این قهرمانی امواج مثبت خود را در فوتبال ملی ما نیز جاری خواهد كرد. سرود پرسپولیس در نقطه قهرمانی و یاران یكدلی كه معنای گروهی را تفسیر كردند. برای فوتبال ما این قهرمانی برای همه مردم است، برای ورزش ما، برای ایران ما، برای تهران زیبا! شكوه این روز را به مردم بزرگ ایران تبریك می‌گوییم.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
یادداشت
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.

-

پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب یادداشت
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017