رجب‌زاده: به فكر خداحافظی نيستم | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ در ساعت 10:57
کد مطلب: 114858

رجب‌زاده: به فكر خداحافظی نيستم
0
comment0
sharing

رضا عنایتی بازیكن سابق استقلال و تیم ملی در انتهای این فصل از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد كرد و احتمالاً ابراهیم صادقی هم چنین تصمیمی خواهد گرفت. با این شرایط مهدی رجب‌زاده كاپیتان ذوب‌آهن تنها بازیكن قدیمی و سابقه‌دار در لیگ خواهد بود.

 رجب‌زاده در مورد اینكه آیا او تصمیمی برای خداحافظی دارد یا خیر، می‌گوید: من فعلاً به خداحافظی فكر نمی‌كنم چون به اعتقاد خودم شرایط بدی برای ادامه فوتبال ندارم. خوشبختانه از لحاظ بدنی وضعیت خوبی دارم و امسال هم در 95 درصد مسابقات به میدان رفتم. هنوز بدنم برای بازی جواب می‌دهد.

رجب‌زاده در خصوص وضعیت ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا هم حرف می‌زند: شرایط ما بعد از بردی كه مقابل بنیادكار به‌ دست ‌آوردیم، خوب شد. در بازی بعدی میزبان العین هستیم و اگر برنده شویم، بازی آخر احتمالاً تشریفاتی خواهد شد. برای ما مهم این است كه به مرحله بعدی برویم و اول یا دوم شدن شاید زیاد تفاوتی نكند.

او در خصوص قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر می‌گوید: پرسپولیس در لیگ برتر بیشترین برد را به‌ دست‌ آورد. وقتی یك تیم سه هفته مانده به پایان لیگ قهرمان می‌شود، طبیعتاً شایستگی‌اش را داشته است.

رجب‌‌زاده در خصوص بازی با ماشین‌سازی در هفته بیست‌وهشتم می‌گوید: بازی سختی در پیش خواهیم داشت، ‌چون معتقدم ماشین‌سازی می‌خواهد حیثیتی بازی كند تا بعداً حرف و حدیثی ایجاد نشود. ما هم در خانه بازی می‌كنیم و هدفی جز برد نداریم. ما در حال حاضر برای كسب مقام چهارمی تلاش می‌كنیم تا اگر تراكتورسازی قهرمان جام‌حذفی شد، سهمیه آسیا بگیریم. البته چند رقیب جدی داریم و سپاهان هم به ما خیلی نزدیك است. در سه بازی پایانی باید بیشترین امتیاز را بگیریم تا این جایگاه را از دست ندهیم. 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017