عکس| مهندس رئوف پرسپولیسی ها | روزنامه خبرورزشی
-
0
عکس| مهندس رئوف پرسپولیسی ها
محسن مسلمان از سوی پرسپولیسی ها به مهندس معروف شده است به این خاطر که می گویند پاس هایش دقیق و میلی متری است.
به گزارش خبر ورزشی، محسن مسلمان در بازی با پدیده به دلیل محرومیت بازی نکرد اما بعد از سوت پایان بازی به داخل زمین آمد تا جام قهرمانی را بر بالای سر ببرد. 
محسن مسلمان این فصل آن قدر بازی های خوب و تاثیرگذاری برای تیم پرسپولیس انجام داده که برانکو به حرف آمد و با اینکه رابطه خوبی با کی روش ندارد از او خواسته نگاه جدی تری به هافبک طراح تیمش داشته باشد و در نهایت او را به تیم ملی دعوت کند. 
و اما مهندس پرسپولیسی ها بچه مهربانی است. او در پایان جشن قهرمانی به هر درخواستی برای عکس گرفتن پاسخ می داد و با آرامش سعی می کرد خاطره خوبی را برای هوداران تیم پرسپولیس رقم بزند. 
در مورد محسن مسلمان ما هم مثل برانکو معتقدیم او می تواند در اردوی تیم ملی حضور داشته باشد و دست کم از سوی کی روش تست شود. به خصوص که کی روش هنوز مهره ایده آل خود را پشت مهاجم نوک پیدا نکرده است و گاها به اشکان در این پست بازی می دهد. در حالی که پست تخصصی اش مدافع – هافبک راست است.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.

-

متولد ۱۳۶۹ در تهران. هافبک - مهاجمی شانزده سال و چند ماه بیشتر نداشت که در آزادی با پیراهن ذوب‌آهن دروازه پرسپولیس را گشود. زمانی گفته بود اگر بمیرد به پرسپولیس نمی‌رود ولی تقدیر چنین شد که او عکس‌های اینستاگرامش را پاک کند! مسلمان در حاشیه‌ها چنان غرق شد که به پایان فوتبالش در ۲۳ سالگی رسید اما... حالا او الگوی برگشتن از ته خط و تولد دوباره است.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017