تراكتورسازی تبريز – استقلال تهران / رِفرِش بزرگوار | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
پربحث ترین


موضوعات:
پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ در ساعت 12:33
کد مطلب: 114886

تراكتورسازی تبريز – استقلال تهران / رِفرِش بزرگوار
0
comment0
sharing

نه تنها نایب‌قهرمانی این فصل از رقابت‌های لیگ برتر بلكه مصاف تیم‌های دوم و سوم جدول رده‌بندی در تبریز تحت‌الشعاع حساسیت‌های زیادی قرار دارد كه باعث می‌شود امروز همه نگاه‌های فوتبال‌دوستان ایرانی به تبریز دوخته شود.

به گزارش خبرورزشی،اتفاقاتی كه در چند بازی گذشته این دو تیم رخ داد و اختلافاتی كهنه میان بازیكنان و مربیان دو تیم همه و همه دست به دست هم داده تا مصاف امروز تراكتور و استقلال با حساسیت‌های كاذب زیادی روبه‌رو شود گرچه هر دو طرف مدعی شدند كه قصد دارند در كمال آرامش به میدان بروند. تراكتورسازی با امیر قلعه‌نویی نیم‌فصل دوم را با اتفاقات تلخ بسیاری پشت ‌سر گذاشت و بعد از ناامیدی از قهرمانی حالا چشم به نایب‌قهرمانی دوخته است. بعد از نتایج ناامید‌كننده برد هفته قبل در مشهد كه توأم شد با طلسم‌شكنی این تیم برابر پدیده بار دیگر اعتماد به نفس به اردوی تراكتورسازان برگشت تا با وجود مشكلات فراوان، این تیم برای جنگ بزرگ فصل با استقلال شارژ روحی و روانی شود. تراكتوری كه به اذعان امیر اگر بازیكنانش را به خاطر محرومیت فیفا از دست نمی‌داد می‌توانست مدعی قهرمانی باشد حالا باید برای نایب‌قهرمانی از سد استقلال بگذرد. در آن سوی میدان علیرضا منصوریان با انگیزه‌های دوچندان شاگردانش را به تبریز برده تا علاوه بر حفظ برتری‌‌اش نسبت به میزبان در جدول انتقام شكست دور رفت را نیز از تراكتوری‌ها بگیرد. سرمربی جوان آبی‌های پایتخت كه مقابل استاد سابق خود به میدان خواهد رفت با علم به این موضوع كه ایستادن در جایگاه دوم آن‌هم با تمام اتفاقاتی كه برای تیم او در طول فصل رخ داد كم از قهرمانی نخواهد بود امروز با تركیبی تهاجمی گام به ورزشگاه خواهد گذاشت تا مأموریتش را تمام و كمال انجام دهد. استقلال كه چند هفته است از فرم مطلوب خارج شده امروز بهترین فرصت برای اعاده حیثیت را پیدا كرده و دنبال یك نتیجه مناسب و روحیه‌بخش قبل از جنگ آسیایی‌‌اش است. به هر ترتیب جنگ استقلالی‌های سابق می‌تواند رفرش بزرگوارانه مناسبی در این روزهای حساس از فصل باشد.

چهره‌ها

فرزاد حاتمی مرد دو گله بازی رفت دو تیم كه زمینه برد شیرین در تهران را برای تراكتوری‌ها فراهم كرد امروز بار دیگر چهره اصلی تیمش در خط حمله قلمداد می‌شود. مهاجمی كه خود سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را نیز در كارنامه دارد امروز با انگیزه‌های دو چندان مقابل ساختار تدافعی مهمان تهرانی به میدان می‌رود تا بار دیگر توانایی‌هایش را به رخ كشیده و بر میزان محبوبیتش بیفزاید.

امید ابراهیمی در بازی قبلی با دو گلی كه وارد دروازه صبا كرد به فرشته نجات استقلالی‌ها تبدیل شد تا در كنار كاوه بهترین گلزنان این فصل قلمداد شوند. امید كه خود توسط امیر قلعه‌نویی كشف شد و بعدها به استقلال آمد امروز به عنوان چهره اصلی و ملی‌پوش آبی‌ها در تبریز به مصاف تیم این مربی می‌رود تا بلكه زمینه برد استقلالی‌ها را در جنگ با هافبك‌های تراكتور فراهم كند.

 
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017