استقلال با حداقل تغییر به مصاف تراکتورسازی می رود | روزنامه خبرورزشی
-
0
استقلال با حداقل تغییر به مصاف تراکتورسازی می رود
سرمربی استقلال ترجیح داد در بازی حساس برابر تراکتورسازی که حساس ترین بازی این تیم محسوب می شود، با حداقل تغییر نسبت به بازی با صبا به مصاف حریف خود برود.
به گزارش خبر ورزشی، هرچند سرمربی استقلال در هر بازی تغییرات زیادی در تیمش ایجاد می کند اما نمایش خوب بازیکنان استقلال برابر صبا باعث شد که منصوریان تصمیم بگیرد تنها میلاد زکی پور را جانشین هرائر مگویان کند و سایر بازیکنان در بازی با تراکتورسازی هم به میدان می روند.
نکته جالب این است که منصوریان ترجیح داده از جابر انصاری به جای علی قربانی در ترکیب خط هافبک خود استفاده کند، بازیکنی که به خوبی خود را در فضاهای خالی قرار می دهد و می تواند از کمترین فرصت بدست آمده استفاده کند.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

محبوب ترین تیم ونام ورزشی در میان آذری زبانان ایران...  تراکتور پرشورترین هواداران را دارد که وقتی پس از دوری هشت ساله دوباره به سطح اول فوتبال ایران برگشت ، بدعت گزار زیبایی های بسیاری شدند.شعار  « عیبی یوخ  » یادگار ورزشگاه یادگار امام تبریز برای فوتبال ماست...


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017