كيهيل: چلسی به موقع از پشت لگد خورده! | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو
پربحث ترین


پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ در ساعت 15:15
کد مطلب: 114914

خط و نشان مدافع آبی‌ها برای تاتنهام
كيهيل: چلسی به موقع از پشت لگد خورده!
0
comment0
sharing

گری کیهیل معتقد است شکست برابر منچستریونایتد برای چلسی لازم بوده است.

به گزارش خبرورزشی، گري كيهيل به تاتنهام هشدار داده كه چلسي بعد از تلنگر محكمي كه از منچستر‌يونايتد دريافت كرده به خود آمده و شكست اخير را جبران خواهد كرد. صدرنشين ليگ برتر كه تا اواسط مارس با اختلاف سيزده امتياز از تيم دوم جدول جلوتر بود حالا با تاتنهام فقط چهار امتياز اختلاف دارد. باخت به يونايتد دومين شكست در چهار بازي اخير مردان كونته بود و اسپرز از اين فرصت نهايت استفاده را كرد.

تيم پوچتينو اميدوار است كه با حذف چلسي از نيمه‌نهايي جام‌حذفي اين هفته بتواند ضربه رواني شديدي به اين تيم وارد كند و كورس قهرماني ليگ برتر را هم از آنان ببرد اما كيهيل مي‌گويد: «اين شكست مثل لگدي بود كه از پشت‌سر خورديم و بيدار شديم. مي‌دانيم كه كارمان در ليگ هنوز تمام نشده و با اين اوصاف سختي‌هاي زيادي را پيش‌رو خواهيم داشت اما به توانايي‌هاي خودمان ايمان داريم و مطمئن‌ هستيم كه مي‌توانيم 6 بازي باقي‌مانده ليگ را ببريم. فقط بايد اين باخت را جبران كنيم و به تجربياتي كه در اين سال‌ها كسب كرده‌ايم متكي باشيم. نبايد بگذاريم رشته بازي‌ها از دست‌مان در برود. ما در اولدترافورد باختيم كه جاي راحتي براي امتياز گرفتن نيست. نااميدكننده‌ترين نكته اين است كه ما نتوانستيم در سطحي كه انتظار داشتيم در آن مسابقه حضور پيدا كنيم و به همين خاطر همگي عصباني بوديم. ولي بايد اين هفته واكنش مناسبي به اين نتيجه نشان بدهيم. همان واكنشي كه بعد از باخت به كريستال‌پالاس نشان داديم و منچسترسيتي و بورنموث را برديم. بازي روز شنبه ربطي به ليگ ندارد و به نظرم نتيجه‌‌اش هيچ تأثيري روي نتايج ما در ليگ برتر نخواهد گذاشت. بدون در نظر گرفتن حريف ما براي پيروزي به ميدان مي‌رويم چون جام‌حذفي را مي‌خواهيم. اين يكي از اهداف ما بوده. حالا تاتنهام مدعي شده؟ اين فقط يك مسابقه است اما اگر آنها مي‌خواهند اهميت ويژه‌اي به آن بدهند آزادند.»

او در مورد برنامه‌هاي چلسي پيش از بازي جام‌حذفي افزود: «بيشتر اين هفته تمرين و ريكاوري داريم. جنبه مثبت وضعيت ما اين است كه هنوز در جايگاه خوبي قرار داريم و 6 بازي به آخر فصل مانده. جنبه منفي اين است كه به خاطر تلاش‌هاي ما از اول فصل تا اين جا كسي به ما جام نخواهد داد و همين 6 بازي باقي‌مانده تعيين‌كننده همه چيز خواهد بود.»
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017