خداحافظ لستر، خداحافظ تيم معمولی! | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو
پربحث ترین


پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ در ساعت 15:26
کد مطلب: 114916

حماسه‌سازی لستر ادامه پيدا نكرد
خداحافظ لستر، خداحافظ تيم معمولی!
0
comment0
sharing

نقطه پایان لستر در لیگ قهرمانان اروپا مرحله یک‌چهارم نهایی بود.

به گزارش خبرورزشی، سه‌شنبه شب اكثر اخبار فوتبال اروپا معطوف بود به ليگ قهرمانان اروپا و دو ديدار رئال‌مادريد و بايرن‌مونيخ و همچنين لسترسيتي و اتلتيكومادريد. از بين اين دو بازي طبيعي بود كه ديدار رئال – بايرن، توجه بيشتري را با توجه به بزرگي دو تيم به خود جلب كند اما در اين بازي اتفاقاتي رخ داد كه باعث شد بازي لستر و اتلتيكو به طور كامل تحت تأثير ديگر بازي مهم دور برگشت مرحله يك‌چهارم نهايي ليگ قهرمانان قرار گيرد.

لستر‌سيتي در ورزشگاه كينگ پاور مترصد آن بود كه شكست با يك گل خورده در بازي رفت را جبران كند و تاريخ‌سازي خود در ليگ قهرمانان اروپاي اين فصل را ادامه دهد اما آنها در مقابل شاگردان ديگو سيمئونه در نهايت ناكام ماندند تا معجزه‌اي كه فصل گذشته در ليگ برتر رقم زدند اين بار در ليگ قهرمانان تكرار نشود.

شاگردان شكسپير در مجموع بازي مالكيت توپ و ميدان را بيشتر از حريف اسپانيايي خود در اختيار داشتند اما در نهايت به غير از دقايقي در نيمه دوم كه حملات زهرداري را تدارك ديدند و گل تساوي را توسط جيمي واردي زدند در ديگر دقايق بازي نتوانستند خطر چنداني براي روخي بلانكو ايجاد كنند و نمايشي داشتند كه نشان مي‌داد واقعاً در حد تيم‌هاي بزرگ اروپا نيستند و تيمي معمولي به حساب مي‌آيند.

رسيدن آنها به مرحله يك هشتم نهايي به اين معني است كه آنها بهترين عملكرد ممكن را در بين تمام تيم‌هاي انگليسي اين فصل در ليگ قهرمانان اروپا داشته‌اند اما براي خود تيم لستر و هوادارانش خيلي رؤيايي‌تر بود اگر تيم‌شان مي‌توانست از اين هم بالاتر برود به ويژه كه ممكن است ديگر هرگز چنين جايگاهي را تا سال‌ها و شايد دهه‌هاي ديگر تجربه نكنند.

بعد از اتفاقات جنجالي كه هفته گذشته و پيش از بازي دور رفت دو تيم در اسپانيا رخ داد، شايد هواداران لستر بابت رفتارهاي خشن و پرخاشگرانه زير سؤال رفته بودند اما جو ورزشگاه كينگ پاور در بازي برگشت نشان داد كه اين تيم هواداراني فوق‌‌العاده دارد كه براي حمايت از تيم‌شان حاضر به دست زدن به هر كاري نيستند و از مهمان خود پذيرايي خوبي دارند. همين موضوع باعث شده كه يوفا و به طور كلي فوتبال اروپا از لستر و هوادارانش تصويري مثبت را ارائه كنند كه براي فوتبال اين شهر بسيار ارزشمند است.

حالا فوتبال انگليس فقط يك نماينده در فوتبال اروپا دارد كه آن هم منچستريونايتد است و امشب بايد در ليگ اروپا به ميدان برود كه از اهميت چندان زيادي برخوردار نيست و حالا فوتبال جزيره تمركز خود را روي بازي‌هاي داخلي و هياهوي ليگ برتر متمركز خواهد كرد.




به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017