گريزمن را از يونايتد دور نگه داريد | روزنامه خبرورزشی
-
0
گريزمن را از يونايتد دور نگه داريد
استیون جرارد معتقد است بهتر است آنتوان گریزمن راهی منچستریونایتد نشود.

به گزارش خبرورزشی، آنتوان گريزمن در حال حاضر محبوب‌ترين بازيكن فصل نقل و انتقالات است. مهاجم اتلتيكو مادريد علاقه‌مندان زيادي در سراسر اروپا دارد كه دليلش بازي‌هاي سطح بالاي او در چند سال اخير بوده. بسياري براي انتقال او به يك تيم بزرگ‌تر لحظه‌شماري مي‌كنند و بيشتر از همه خبر رفتن او به منچستر‌يونايتد است كه داغ‌ترين سوژه رسانه‌هاي ورزشي است، انتقالي كه فرناندو تورس هم‌بازي او در خط حمله اتلتيكو گفته نيازي به دليل ندارد. پيش از بازي اتلتيكو برابر لستر‌سيتي كه در نهايت به صعود اتلتيكو به مرحله بعدي ليگ قهرمانان منجر شد ريو فرديناند و استيون جرارد در مورد احمتمال رفتن اين بازيكن فرانسوي به ليگ برتر با هم گفت‌وگو كردند. ريو در پاسخ به سؤال گزارشگر كه از او پرسيد اگر مديربرنامه‌هاي گريزمن بود ترجيح مي‌داد او را به كجا منتقل كند گفت: «خب بايد ببينم كجا برايش از همه مناسب‌تر است.»

اما استيون جرارد فوراً در ادامه گفت كه بايد گريزمن را تا جايي كه مي‌شود از منچستر دور نگه دارد. اين اظهارنظر  اسطوره سابق ليورپول شگفتي بسياري را برانگيخته است چراكه ناشي از احساسات هوادارانه او براي قرمزهاست و اين باور كه ميسر نبودن انتقال او به ليورپول را مي‌شود با ممانعت از انتقالش به منچستر جبران كرد اما فرديناند در انتها اذعان داشت كه منچستر‌يونايتد بهترين گزينه ممكن براي مهاجم اتلتيكو است.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

آنتوان گریزمن، مهاجم فرانسوی دوست‌داشتنی و ریزنقش اتلتیکومادرید که تا مدتها به دلیل جثه کوچکش چندان مورد توجه قرار نمی‌گرفت و حتی مجبور به ترک فرانسه شد، اما حالا یکی از برترین مهاجمان فوتبال دنیاست و اخیراً هم نام او در کنار مسی و رونالدو به عنوان برجسته‌ترین ستاره‌های فعلی فوتبال نام برده می‌شود.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017