قلعه‌نویی: صورت بازیکنان تراکتورسازی را باید بوسید | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ در ساعت 20:56
کد مطلب: 114949

هواداران برنده اصلی بودند
قلعه‌نویی: صورت بازیکنان تراکتورسازی را باید بوسید
0
comment0
sharing

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز تماشاگران و هواداران این تیم را برنده دیدار مقابل استقلال دانست.

به گزارش خبرورزشی،امیر قلعه‌نویی پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل استقلال تهران گفت: باید به تماشاگران یک تبریک بگویم. برنده اصلی آنها بودند. آنچه فرهنگ آذربایجان و تراکتورسازی بود را امروز در ورزشگاه دیدیم.

سرمربی تیم  تراکتورسازی تبریز همچنین خاطرنشان کرد: به تیم استقلال هم تبریک می‌گویم و برای آنها در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت دارم. استقلال هم در این بازی خوب عمل کرد و از نظر فنی عملکرد خوبی داشت.

او در خصوص اینکه تراکتورسازان امروز خیلی به لحاظ تاکتیکی خوب نبودند، گفت: نمی‌دانم منظور شما از تاکتیک چیست! ما چند کرنر و ضربه ایستگاهی داشتیم؟ شما بگویید منظورتان از بار فنی چیست تا ما هم بدانیم.

قلعه‌نویی ادامه داد: بازی امروز را بردیم و خوشحالیم، اما دست‌مان خالی است و باید از بازیکنان جوان استفاده کنیم. البته هادی محمدی در بازی بعدی به ما می‌رسد، اما فکر کنم ادینیو تا پایان فصل نباشد و شاید در فینال جام حذفی به ما کمک کند. کرار هم می‌تواند در ادامه به تیم ما اضافه شده شود.

وی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه چرا تراکتورسازی نتوانست در این فصل در کورس قهرمانی بماند، گفت: برنامه‌ریزی ما این بود که در اسفند یا فروردین ماه به صدر جدول برسیم، اما اتفاقات بدی برای‌مان رخ داد. من یک سال است که در تبریز حضور دارم، اما 10 بار هم بیرون من را ندیده‌اید و برای شام هم بیرون نرفتم، چون می‌خواستم یادگاری خوبی برای مردم بگذارم. ما پنج شش بازیکن را از دست دادیم و شرایط‌مان سخت شد. پرسپولیس هفت ملی‌پوش دارد که سروش رفیعی هم به آنها اضافه شد. وقتی آنها کمال کامیابی‌نیا را از دست دادند، تیم‌شان سکته داد.

سرمربی تیم  تراکتورسازی خاطرنشان کرد: 40 درصد بازیکنان ما مصدوم هستند و باید صورت آنها را بوسید که با این شرایط بازی می‌کنند. محمدرضا اخباری قراردادش چند روز دیگر به پایان می‌رسد، اما مردانه بازی می‌کند. خالد شفیعی و محمد ابراهیمی مصدوم هستند و با درد بازی می‌کنند. اگر چهار پنج بازیکنی که از دست دادیم، با بازیکنان فعلی «مچ» می‌کردیم، چه شرایطی پیش می‌آمد؟ شما بگویید ما قبل از بازی با پرسپولیس چند امتیاز عقب بودیم؟ وقتی آن اتفاق برای ما افتاد، تیم ما «اَره» شد. از بازیکنانم تشکر می‌کنم، اما نمی‌دانم چرا این اتفاقات فقط برای امیر قلعه‌نویی می‌اُفتد.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017