عکس| آه و افسوس منصوریان در تبریز | روزنامه خبرورزشی
-
1
عکس| آه و افسوس منصوریان در تبریز
علیرضا منصوریان در بازی با تراکتورسازی 90 دقیقه پرفشار را پشت سر گذاشت. به این خاطر که بازی سخت و فشرده بود و دو تیم کمتر بهم موقعیت می دادند.

به گزارش خبرورزشی، گل بازی هم روی شوت از راه دور به ثمر رسید. با وجود فشردگی بازیکنان تراکتورسازی در منطقه یک سوم دفاعی استقلال صاحب یکی دو موقعیت خوب گلزنی شد اما استقلالی ها ضربه آخر را بد می زدند. آه و افسوس علیرضا منصوریان در تبریز به همین خاطر بود.
در صحنه ای پادوانی اگر ضربه سرش را خوب می زد دروازه تراکتورسازی با خطر جدی مواجه می شد. در صحنه ای دیگر استقلالی ها روی ضد حمله می توانستند به گل برسند اما آن قدر تعلل کردند که تراکتورسازان از راه رسیدند و توپ را از آن خود کردند.
علیرضا منصوریان در پایان بازی خستگی را یکی از دلایل شکست تیمش را در این بازی برشمرد در حالی که اگر استقلالی ها از معدود حملات به دست آمده بهره را می بردند پیروز از زمین بازی بیرون می آمدند و آنوقت دیگر سرمربی تیم استقلال از خستگی حرف نمی زد.

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

تیم فوتبالی که در سال ۱۳۲۴ با نام «دوچرخه‌سواران» تأسیس شد، با تغییر نام به «تاج» و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به «استقلال»، پرافتخارترین تیم ایرانی در عرصه قاره‌ای و با ۱۴ جام لیگ و حذفی در کنار پرسپولیس، قطب دوم فوتبال ایران با رنگ آبی است.

-

محبوب ترین تیم ونام ورزشی در میان آذری زبانان ایران...  تراکتور پرشورترین هواداران را دارد که وقتی پس از دوری هشت ساله دوباره به سطح اول فوتبال ایران برگشت ، بدعت گزار زیبایی های بسیاری شدند.شعار  « عیبی یوخ  » یادگار ورزشگاه یادگار امام تبریز برای فوتبال ماست...

-

متولد ۱۳۵۰ در تهران بازیکن سابق استقلال و تیم ملی که جام جهانی و بازی در اروپا را تجربه کرد. منصوریان سال ۱۳۸۷ فوتبال را کنار گذاشت و وارد عرصه مربیگری شد و پس از تیم‌های ملی امید و بزرگسالان و باشگاه‌های پاس و نفت، تابستان ۱۳۹۵ نفر اول کادر فنی استقلال شد.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017