واکنش منصوریان به مشکل رحمتی و ابراهیمی | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ در ساعت 21:05
کد مطلب: 114951

فقط ۲ بازیکن جدید را جذب می‌کنیم
واکنش منصوریان به مشکل رحمتی و ابراهیمی
0
comment0
sharing

سرمربی تیم استقلال گفت: در فصل نقل و انتقالات فقط ۲ بازیکن جدید را به خدمت خواهیم گرفت.

به گزارش خبرورزشی، علیرضا منصوریان پس از شکست تیمش مقابل تراکتورسازی در میکسدزون درباره اینکه آیا صحبت‌هایی که درباره عدم حضور مهدی رحمتی در این دیدار مطرح بوده روی عملکرد این بازیکن تأثیر گذاشته بود یا خیر، گفت: نه فکر نمی‌کنم چنین چیزی باشد. بازیکنی که 70 -80 بازی ملی دارد امکان ندارد این حرف‌ها رویش تأثیری بگذارد. ضمن اینکه جو ورزشگاه هم امروز خوب بود اما به طور کلی فکر نمی‌کنم این صحبت‌ها روی رحمتی تأثیری داشته باشد. 

سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا در فصل نقل و انتقالات فقط 2 بازیکن را جذب خواهید کرد، می‌گوید: 2 بازیکن ما به جمع تیم‌مان اضافه می‌شوند و 2 بازیکن جدید نیز جذب خواهیم کرد. ما نمی‌توانیم در فصل نقل و انتقالات تیم‌مان را به طور کامل تغییر دهیم. اگر بازیکنان جدید زیادی به خدمت بگیریم آنها نیاز به زمان دارند تا با هم هماهنگ شوند. با آمدن دو بازیکن ما به طور خودکار در دو نقطه از زمین تقویت می‌شویم. به نظرم تیم ما به نقطه خوبی از لحاظ تاکتیکی رسیده و فقط نیاز داریم بدهکاری بازیکنانمان را بدهیم و قراردادهایشان را تمدید کنیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که احساس می‌شود که رابطه امید ابراهیمی و مهدی رحمتی با یکدیگر خیلی خوب نیست، گفت: من چنین چیزی در زمین ندیدم. امید ابراهیمی بازیکن با غیرت و محکمی است و رحمتی نیز سید است و زود عصبانی می‌شود اما من چیزی بابت اینکه این دو با هم مشکلی داشته باشند احساس نکردم.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017