حریفان هوگوپوشان ایرانی در روز پایانی نوجوانان آسیا | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب تکواندو
آرشیو


موضوعات:
پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ در ساعت 23:02
کد مطلب: 114957

حریفان هوگوپوشان ایرانی در روز پایانی نوجوانان آسیا
1
comment0
sharing

نهمين دوره مسابقه های تکواندو قهرمانی نوجوانان آسيا با حضور 246 تکواندوکار از 22 کشور آسیا "آتي‌راو" قزاقستان فردا (جمعه) به پایان می‌رسد.

به گزارش خبرورزشی ، فردا (جمعه) و در روز پایانی این مسابقات هوگوپوشان اوزان 59-، 63-، 78-، 78+ کیلوگرم در گروه پسران و 55-، 59-، 68- و +68 کیلوگرم دختران به مصاف رقبا می روند ، که حمیدرضا هادیان، امیرعلی پروینی، امیرحسین وقوعی آذر، مهران برخورداری، مبینا شاکری، یلدا ولی نژاد، مبینا بابالو و زهرا پوراسماعیل به عنوان نمایندگان ایران رو در روی حریفانشان قرار می‌گیرند.
براساس قرعه‌کشی انجام شده، مبینا شاکری در وزن 55- کیلوگرم دوراول  با «وون کیونگ» از کره جنوبی مبارزه می کند و در صورت برنده شدن به مصاف یکی از نمایندگان کشورهای ویتنام، لبنان یا قزاقستان می رود .
  59- کیلوگرم یلدا ولی‌نژاد در گام اول به مصاف «جی وون کیم» هوگوپوش کره جنوبی می‌رود و در صورت صعود به مرحله نیمه‌نهایی باید یکی از نمایندگان قزاقستان، ازبکستان یا هند را از پیش رو بردارد.
مبینا بابالو در وزن 68- کیلوگرم ابتدا باید «زوخرا اوچیلوا» از ازبکستان را شکست داده و سپس در صورت پیروزی باید با برنده دو دیدار قزاقستان و چین تایپه پیکار کند. اما در آخرین مبارزات گروه دختران زهرا پوراسماعیل تکواندوکار وزن 68+ کیلوگرم کشورمان پس از یک دور استراحت به مصاف برنده پیکار کره‌جنوبی و ازبکستان می‌رود و در صورت پیروزی به  فینال راه پیدا می‌کند.
در گروه پسران نیز حمیدرضا هادیان در وزن 59- کیلوگرم به مصاف برنده دیدار کره جنوبی و ویتنام می‌رود. در وزن 63- کیلوگرم امیر علی پروین پس از یک دور استراحت به مصاف برنده دیدار چین و تایلند می‌رود.
در وزن 78- کیلوگرم امیرحسین وقوعی آذر ابتدا باید رو در روی «وو هیوک پارک» از کره‌جنوبی قرار بگیرد و پس از پیروزی با یکی از تکواندوکاران  فیلیپین و چین  مبارزه می کند
در وزن 78+ کیلوگرم پسران نیز مهران برخورداری با «یولداشبک سلطان مراتوف» از قزاقستان مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی، به مصاف برنده مبارزه چین و کره‌جنوبی می‌رود
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017