حریفان هوگوپوشان ایرانی در روز پایانی نوجوانان آسیا | روزنامه خبرورزشی
-
- دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶07:40
-
-
-
-
-
-
1
حریفان هوگوپوشان ایرانی در روز پایانی نوجوانان آسیا
نهمين دوره مسابقه های تکواندو قهرمانی نوجوانان آسيا با حضور 246 تکواندوکار از 22 کشور آسیا "آتي‌راو" قزاقستان فردا (جمعه) به پایان می‌رسد.

به گزارش خبرورزشی ، فردا (جمعه) و در روز پایانی این مسابقات هوگوپوشان اوزان 59-، 63-، 78-، 78+ کیلوگرم در گروه پسران و 55-، 59-، 68- و +68 کیلوگرم دختران به مصاف رقبا می روند ، که حمیدرضا هادیان، امیرعلی پروینی، امیرحسین وقوعی آذر، مهران برخورداری، مبینا شاکری، یلدا ولی نژاد، مبینا بابالو و زهرا پوراسماعیل به عنوان نمایندگان ایران رو در روی حریفانشان قرار می‌گیرند.
براساس قرعه‌کشی انجام شده، مبینا شاکری در وزن 55- کیلوگرم دوراول  با «وون کیونگ» از کره جنوبی مبارزه می کند و در صورت برنده شدن به مصاف یکی از نمایندگان کشورهای ویتنام، لبنان یا قزاقستان می رود .
  59- کیلوگرم یلدا ولی‌نژاد در گام اول به مصاف «جی وون کیم» هوگوپوش کره جنوبی می‌رود و در صورت صعود به مرحله نیمه‌نهایی باید یکی از نمایندگان قزاقستان، ازبکستان یا هند را از پیش رو بردارد.
مبینا بابالو در وزن 68- کیلوگرم ابتدا باید «زوخرا اوچیلوا» از ازبکستان را شکست داده و سپس در صورت پیروزی باید با برنده دو دیدار قزاقستان و چین تایپه پیکار کند. اما در آخرین مبارزات گروه دختران زهرا پوراسماعیل تکواندوکار وزن 68+ کیلوگرم کشورمان پس از یک دور استراحت به مصاف برنده پیکار کره‌جنوبی و ازبکستان می‌رود و در صورت پیروزی به  فینال راه پیدا می‌کند.
در گروه پسران نیز حمیدرضا هادیان در وزن 59- کیلوگرم به مصاف برنده دیدار کره جنوبی و ویتنام می‌رود. در وزن 63- کیلوگرم امیر علی پروین پس از یک دور استراحت به مصاف برنده دیدار چین و تایلند می‌رود.
در وزن 78- کیلوگرم امیرحسین وقوعی آذر ابتدا باید رو در روی «وو هیوک پارک» از کره‌جنوبی قرار بگیرد و پس از پیروزی با یکی از تکواندوکاران  فیلیپین و چین  مبارزه می کند
در وزن 78+ کیلوگرم پسران نیز مهران برخورداری با «یولداشبک سلطان مراتوف» از قزاقستان مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی، به مصاف برنده مبارزه چین و کره‌جنوبی می‌رود

به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب تکواندو
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017