رحمتی دوباره نیمکت نشین می شود | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو


موضوعات:
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ساعت 10:15
کد مطلب: 114970

رحمتی دوباره نیمکت نشین می شود
1
comment0
sharing

علیرضا منصوریان معتقد است مهدی رحمتی روی شوت محمد ابراهیمی می توانست واکنش بهتری از خود نشان دهد و در نهایت در برابر ضربه مهاجم تراکتورسازی مغلوب نشود.

به گزارش خبر ورزشی، درست در لحظه ای که مهدی رحمتی باید بهترین واکنش را از خود نشان می داد در برابر ضربه محمد ابراهیمی مغلوب شد تا تراکتورسازی به سه امتیاز ارزشمند دست یابد و جای استقلال را در رده دوم جدول بگیرد. شاید واکنش نه چندان مطمئن مهدی رحمتی در این صحنه به این خاطر بود که استقلالی ها جلوی دید او را گرفته بودند. باورش سخت است که مهدی رحمتی نمی توانست آن شوت از راه دور را دفع کند. 
به هر صورت این گل شاید به بهای نیمکت نشینی دوباره مهدی رحمتی منجر شود. پیش تر یک بار در لیگ برتر این اتفاق افتاده بود که حواشی زیادی را به همراه داشت. در هفته های اخیر هم محرومیت چهار جلسه ای مهدی رحمتی باعث شده بود که سید حسین حسینی درون دروازه قرار گیرد. البته علیرضا منصوریان به بهانه تجربه بیشتر مهدی رحمتی در بازی های آسیایی از این دروازبان بهره می برد. باید به این نکته هم اشاره کرد سید حسیین حسینی هم از جایی باید تجربه بازی های آسیایی را به دست بیاورد و این شاید از بازی با الاهلی امارات در روز سه شنبه باشد. 
در بازی تراکتورسازی – استقلال مهدی رحمتی در خروج ها هم تعلل می کرد. 
در آینده بی شک سید حسین حسینی شانس بیشتری برای حضور در ترکیب استقلال خواهد داشت. هر چند مهدی رحمتی با استقلال قرارداد دارد و نشان داده خیلی تاب و تحمل نیمکت نشینی را ندارد و خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که علیرضا منصوریان می خواهد با دروازه بان باتجربه تیمش در این باره صحبت کند.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017