عکس| عجب شادی ای کرد فرزاد حاتمی | روزنامه خبرورزشی
-
0
عکس| عجب شادی ای کرد فرزاد حاتمی
بعد از گل تراکتورسازی به استقلال امیر قلعه نویی شادی نکرد. به احترام استقلال. به جزء محمد ابراهیمی که در سر بزنگاه بهترین گل فصل را برای تیم تراکتورسازی به ثمر رساند فرزاد حاتمی هم خیلی سر از پا نمی شناخت.
به گزارش خبر ورزشی، این مهاجم بلند قامت که پیش تر در استقلال بازی می کرده بعد از گل زنی محمد ابراهیمی حتی از این مهاجم شاد تر بود. البته نمی شود خرده ای به او گرفت به خاطر اینکه در فضای فوتبال حرفه ای نمی شود جلوی احساس را گرفت. از سویی بازیکن باید تعلقات گذشته را فراموش کرده و با همه توان و وجود در اختیار تیم فعلی اش باشد. 
فرزاد حاتمی در این بازی خیلی سعی کرد نام خود را به عنوان گل زن ثبت کند اما حضور پرتعداد استقلالی ها در منطقه یک سوم دفاعی به او اجازه نفس کشیدن را نمی داد و با همه تلاشی که داشت نتوانست دروازه استقلال را تهدید کند. 
محمد ابراهیمی در سر بزنگاه بهترین گل را برای تراکتورسازی به ثمر رساند. با یک شوت از راه دور و همین سه امتیاز کافی بود تا دوباره تراکتورسازی در مسیر کسب نایب قهرمانی قرار بگیرد.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

محبوب ترین تیم ونام ورزشی در میان آذری زبانان ایران...  تراکتور پرشورترین هواداران را دارد که وقتی پس از دوری هشت ساله دوباره به سطح اول فوتبال ایران برگشت ، بدعت گزار زیبایی های بسیاری شدند.شعار  « عیبی یوخ  » یادگار ورزشگاه یادگار امام تبریز برای فوتبال ماست...

-

متولد ۱۳۶۴ در تهران. مهاجم ۱۸۸ سانتی‌متری و مجرد که با تعصب مارکوپولو رکورددار نقل و انتقال در فوتبال ایران است و ظرف تنها ۲ فصل متوالی پیراهن هر ۴ تیم بزرگ ایران را پوشید! حاتمی گل نمی‌زند اما انتخاب اول هر مربی در فوتبال مدرن است.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017