هارت با تورينو تمديد نمی‌كند | روزنامه خبرورزشی
-
آخرین مطالب فوتبال جهان
آرشیو


جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ساعت 10:26
کد مطلب: 114973

در كمين فرصتی برای برگشتن به ليگ برتر
هارت با تورينو تمديد نمی‌كند
0
comment0
sharing

جو هارت قصد ندارد پیشنهاد تمدید قرارداد قرضی باشگاه تورینو را قبول کند.

به گزارش خبرورزشی، جو هارت براي بازگشت به ليگ برتر لحظه‌شماري مي‌كند و به همين خاطر پيشنهاد همكاري دوباره با تورينو به صورت قرضي را نمي‌پذيرد. اين باشگاه سري A تمايل دارد كه دروازه‌بان سيتي را يك سال ديگر هم در اختيار داشته باشد اما هارت مي‌خواهد به انگليس برگردد هرچند كه مسلماً سيتي نمي‌تواند مقصد او باشد. اين دروازه‌بان حس مي‌كند كه برگشتن به انگليس شانس دعوت شدن دوباره‌‌اش به تيم ملي را براي جام جهاني‌ افزايش مي‌دهد.

رسانه‌ها منچستر‌يونايتد و آرسنال را جزو باشگاه‌هاي علاقه‌مند به اين دروازه‌بان معرفي كرده‌اند اما ليورپول گزينه محتمل‌تري به شمار مي‌رود. هارت 30 ساله دو سال ديگر با سيتي قرارداد دارد و قيمت او براي ليورپول 20 ميليون پوند تمام خواهد شد اما پپ گوارديولا بعد از كنار گذاشتن هارت از تركيب اصلي سيتي تمايلي به فرستادن او به يكي از تيم‌هاي رقيب نشان نداده هرچند كه به نظر مي‌رسد بعد از چندين سال خدمت اين بازيكن به باشگاه سيتي شايد در اين زمينه به او سختگيري نكنند. بعد از رفتن هارت هيچ‌كدام از جانشينانش نه كلوديو براوو و نه ويلي كابايرو گزينه‌هاي مطمئني از آب درنيامدند. در حقيقت آمارهاي براوو بسيار ضعيف بوده و اوايل آوريل در ديدار با هال‌سيتي اواخر بازي دروازه‌‌اش باز شد.

گوارديولا در نيمه دوم فصل به خاطر ناكارآمدي هر دو سنگربان به صورت نوبتي از آنها استفاده كرده اما هنوز هم شانسي براي برگشتن هارت وجود ندارد. او به خاطر جايگاهش در تيم ملي انگليس بود كه حاضر شد به ايتاليا برود و هواداران تورينو هم به او علاقه زيادي دارند. ليورپول هم از اين جهت يكي از گزينه‌هاي او است كه يورگن كلوپ از عملكرد سيمون مينيوله و لوريس كاريوس اصلاً راضي نيست و آنها را براي پيشرفت تيم در كورس قهرماني مناسب نمي‌داند در حالي كه تجربيات هارت اينجا بسيار مفيد خواهد بود.
به اشتراک بگذارید:
- - - -
-
-
نظر شما با موفقیت ثبت شد.
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017