-
-
0
آمار باورنکردنی برای فرشاد احمدزاده!
وینگر و هافبک سرعتی اما کوتاه قامت پرسپولیسی ها، آمار عجیبی از خود به جای گذاشته است.
به گزارش خبرورزشی، فرشاد احمدزاده متولد ارومیه است و در فصل سیزدهم به دستور علی دایی از جمع سرخپوشان جدا شد زیرا دایی به او اعلام کرد اگر در این تیم بماند، فرصت بازی پیدا نمی کند.
فرشاد نیز همان زمان به فکر افتاد تا دوره خدمت سربازی خود را طی کند. او به تراکتورسازی رفت و دو فصل بسیار خوب را در جمع تراکتورسازان پشت سر گذاشت اما در فصل پانزدهم مجددا به پرسپولیس برگشت تا یکسال باقی مانده از قراردادش را به اتمام برساند. 
از فصل پانزدهم یعنی از زمان بازگشت فرشاد به پرسپولیس تا به حال، دو فصل گذشته و در این مدت، این بازیکن موفق به زدن 5 گل برای پرسپولیس شده است. نکته عجیب و باورنکردنی اینکه فرشاد به رغم قد و قامت کوتاه و بدن ترکه ای که دارد اما هر 5 گل را با ضربه سر برای پرسپولیس به ثمر رسانده است! 
او که در جمع سرخپوشان، در پست وینگر بازی می کند، آخرین بار در دیدار با پدیده یعنی چهارشنبه هفته گذشته موفق به گلزنی با ضربه سر شد تا نشان دهد چقدر روی سرزنی هایش موفق است. آمار صددرصد گل روی ضربات سر نشان می دهد تبحر فرشاد برای گلزنی با ضربه سر حتی از تخصص فوتبال این بازیکن با پا نیز بیشتر است. 
احمدزاده چندی قبل در مورد اینکه چرا با سر بهتر از پا گل می زند گفته بود: «چون علاقه خاصی به والیبال داشتم و در ارومیه به صورت مداوم والیبال بازی می کردم، از پرش های بلند و به موقعی سود می برم و همین امر به من کمک می کند تا بهترین ضربات سر را بزنم.»
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۳۷۱ در ارومیه و مجرد. هافبک چپ‌پایی که از لیگ یک به پرسپولیس آمد و وقتی برای خدمت سربازی به تراکتورسازی رفت، ستاره شد. او با هواداران تبریزی وقتی به حاشیه خورد که در شادی پس از گل نوشته زیر پیراهنش را نشان داد.

-

پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017