عکس| برانکو و جام قهرمانی تیم پرسپولیس | روزنامه خبرورزشی
-
0
عکس| برانکو و جام قهرمانی تیم پرسپولیس
برانکو خیلی صبر کرد تا این لحظه تاریخی را ثبت کند. در اختیار گرفتن جام قهرمانی لیگ برتر با تیم پرسپولیس.
به گزارش خبر ورزشی، در هفته های ابتدایی حضور برانکو در پرسپولیس این تیم با وجود بازی های خوب بد نتیجه می گرفت تا جایی که برخی ها می گفتند برانکو باید عوض شود. پرسپولیس فصل گذشته هم تا قهرمانی لیگ برتر فاصله ای نداشت اما باخت به نفت تهران کار این تیم را خراب کرد و در نهایت تیمی قهرمان شد که کسی فکرش را نمی کرد. استقلال خوزستان. 
اما این بار حکایت فرق می کرد. پرسپولیس هم در فاز حمله بهترین بوده و هم در فاز دفاع و با شایستگی در فاصله سه هفته مانده به پایان بازی ها قهرمان شد. 
این جام برگ زرینی در کارنامه افتخارات برانکو است و حتما همیشه از آن با افتخار یاد خواهد کرد.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۹۵۴ در چاکوتس کرواسی. مردی که به خاطر تحصیلات عالیه‌اش در فوتبال به لقب پروفسور مفتخر شده و بلاژویچ او را که برخلاف خودش درونگرا و اهل سازش بود، به عنوان مغز متفکر به تیم ملی کرواسی و ایران برد. پروفسور از سال ۲۰۰۱ در قامت سرمربی در عرصه ملی و باشگاهی در خاور دور و میانه به تمام افتخارات ممکن رسیده و البته همیشه پشت خریدهایش حرف و حدیث بسیار است!

-

تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۱۳۴۵ تأسیس و از سال ۱۳۴۷ تا امروز، یگانه تیم فوتبالی است که همیشه در بالاترین سطح مسابقات حاضر بوده و هیچ وقت به دسته‌های پایین‌تر سقوط نکرده است. سرخپوشان تهران پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستند.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017