-
-
0
طاهری پرچم کرواسی را از رادوشویچ گرفت!
یکی از حواشی جشن قهرمانی پرسپولیس ماجرای گرفتن پرچم کرواسی از گلر کروات پرسپولیس بود.
به گزارش خبرورزشی، زمانی که رادوشوویچ با پرچم کرواسی در حال خوشحالی بود به یکباره تصمیم گرفته شد پرچم از او گرفته شود تصمیمی که به مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام می شود و در نهایت مسئولان این باشگاه پرچم را از رادوشویچ می گیرند.
در حالی که گفته می شد نیروی انتظامی در این موضوع دخالت داشتهرهنگ دهقانی از مسئولان یگان ویژه ورزشگاه آزادی این موضوع را تکذیب می کند: درباره گرفتن پرچم کرواسی از گلر پرسپولیس اصلا بچه‌های ما در نیروی انتظامی هیچ دخالتی نکردند و نزدیک نشدند. این ماجرا را خود آقای طاهری درباره‌اش با آن بازیکن صحبت کردند و برایش دلایلی داشتند احتمالاً. این که هیچ برخوردی از سوی همکاران من نبوده است را با اطمینان کامل درباره اش صحبت می‌کنم.
اگر این اتفاق برای ما پیش می آمد
تصور کنید زمانی که علیرضا جهابخش در لیگ هلند و یا سردار آزمون در لیگ روسیه با پرچم ایران 
به خوشحالی بپردازند پرچم از آنها گرفته شود. واکنش ما چه خواهد بود؟ تردیدی نیست چنین حرکتی به تبعات و واکنش های منفی در ایران ختم خواهد شد. پرچم یک کشور مفهومی ارزشمند برای شخصی است که آن را به دوش دارد. او در آن لحظه نماینده کشورش است و چند ده هزار نفر از هموطنانش با مشاهده پرچم کشورشان در شادی او سهیم می شوند اما زمانی که در چنین وضعیتی پرچم از او گرفته شود تبعاتی فراتر از مسائل ورزشی پیدا خواهد کرد.
 حرکتی که درباره رادوشویچ اعمال شد غیر حرفه ای بود و تصویر منفی به جای گذاشت. در تمام تیم های باشگاهی دنیا بازیکنانی از کشورهای مختلف حضور دارند و در مراسم قهرمانی پایان فصل با پرچم کشور خود حاضر می شوند اما نه در پخش تلویزیونی و نه از سوی مسئولان مرتبط منعی برای آنها وجود ندارد.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
لیگ برتر
javad
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۴:۴۲:۳۷
من طرفدار پرسپولیس هستم ولی مسيولین پرسپولیس با این مسایلی که تو جشن قهرمانی بوجود آوردن پسر نوروزی رو .... و پرچم کرواسی .... واقعا برای مسیولین متاسفم که همه بی کفایتند
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۳۶۸ شمسی. دروازه‌بانی که تابستان ۱۳۹۵ در پی جدایی ناگهانی لوبانوف ازبک به عنوان گلر دوم و ذخیره بیرانوند از کشور سرمربی و سایر مربیان پرسپولیس جذب شد اما در قدم اول و دیدار جام حذفی برابر قشقایی شیراز نمره قبولی نگرفت.

-

پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می باشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017