عکس| آشتی کنان دایی و منصوریان | روزنامه خبرورزشی
-
1
عکس| آشتی کنان دایی و منصوریان
به نظر می رسد علیرضا منصوریان و علی دایی اختلافات را کنار گذاشته اند.
به گزارش خبر ورزشی، دو دیدار این فصل استقلال تهران با نفت با حواشی همراه بود و هیاهوی سرمربی تیم استقلال در کنار زمین اعتراض علی دایی را به همراه داشت و این سبب شده بود تا مصاحبه های تندی از سوی علی دایی علیه همبازی قدیمی اش صورت گیرد. 
اما به نظر می رسد این دو اختلافات گذشته را کنار گذاشته اند. عکس یادگاری دیروز آنها این را ثابت می کند. 
صد البته یک بازی فوتبال بهانه خوب و قانع کننده ای برای درگیری نیست. همه مربیان نمی توانند با هم دوست باشند اما در عین حال می توانند با هم رقابت کنند. رقابت در تضاد با احترام گذاشتن به یکدیگر نیست. حرف ها را باید در تمرین و مسابقه زد و خوب است که یاد بگیریم رقیب همیشه قابل احترام است. 
علی دایی و علیرضا منصوریان دیروز در فرودگاه یکدیگر را دیدند و خوشبختانه بدون توجه به سوء تفاهمات گذشته ایستادند و عکسی به یادگار گرفتند تا نشان دهند در سایه رقابت می شود رفاقت ها را هم حفظ کرد.
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۳۴۸ در اردبیل. شناسنامه و سمبل فوتبال ایران یک الگوی کامل است. مهندس متالوژی از دانشگاه شریف که در ۲۴ سالگی تازه کشف شد اما ظرف ۱۳ سال تمام قله‌ها را درنوردید. او اکنون دانشجوی دکترای تربیت بدنی است و صاحب ثروتی افسانه‌ای که همه معتقدند حق اوست. دایی نشان درجه ۳ شجاعت هم دارد و سفیر حسن نیت جهانی است.

-

متولد ۱۳۵۰ در تهران بازیکن سابق استقلال و تیم ملی که جام جهانی و بازی در اروپا را تجربه کرد. منصوریان سال ۱۳۸۷ فوتبال را کنار گذاشت و وارد عرصه مربیگری شد و پس از تیم‌های ملی امید و بزرگسالان و باشگاه‌های پاس و نفت، تابستان ۱۳۹۵ نفر اول کادر فنی استقلال شد.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017