مدال کامیابی نیا چگونه گم شد؟ | روزنامه خبرورزشی
-
1
مدال کامیابی نیا چگونه گم شد؟
در میان شلوغی های جشن قهرمانی پرسپولیس مدال قهرمانی کمال کامیابی نیا گم شد و تلاش ها برای پیدا کردن آن به جایی نرسید.
به گزارش خبرورزشی، کامیابی نیا هافبک جنگنده پرسپولیس در پایان مراسم قهرمانی این تیم به شدت غافلگیر شد چرا که مدال او در میان شلوغی های پایان مراسم گم شد و حتی تئوری به سرقت رفتن آن مطرح شد.
مراسم شیک قهرمانی پرسپولیس در پایان با حضور افراد غریبه در زمین ختم شد که در همین لحظات مدال قهرمانی کمال کامیابی نیا هافبک پرسپولیس گم شد.
یکی از مسئولان یگان ویژه ورزشگاه آزادی با اشاره به این موضوع می گوید: درباره گم شدن مدال ها شلوغی آن زمان هیچ ارتباطی به همکاران ما نداشت. همکاران من تا پایان مراسم اهدای جام روی سکو اجازه ورود هیچ غریبه ای را ندادند. حتی لیدرهای پرسپولیس به شدت شاکی بودند اما از هیچ مسیری غیر از تونل مخصوص بازیکنان، غریبه ای به آن محوطه نیامد اما وقتی شلوغ شد، ما چند نفری را گرفتیم که ببینیم از کجا آمدند، هر کدام را صدا زدیم، از طرف یکی از بازیکنان آمده بود. دیگر در این شلوغی خودخواسته، ما چه کاری از دست مان بر می‌آمد؟
به اشتراک بگذارید:
- - - - -
-
-
نام:
ایمیل:
متن شما:
نظر شما با موفقیت ثبت شد.


-

متولد ۱۳۶۷ در تهران. هافبکی که پای ثابت حلقه‌ها و عضو مشترک گروه‌های مختلف دوستانه در پرسپولیس است. برادر همسرش نیز فوتبالیستی سرشناس است. کامیابی‌نیا هرگز موفق به تصاحب جامی نشده.


پربیننده ترین
پربحث ترین
آخرین مطالب لیگ برتر
آرشیو
-
-
-
-
-
-

خبرورزشی
کلیه حقوق برای روزنامه خبرورزشی محفوظ می‌باشد.
Copyright © 2017